Niestety tragiczne wieści

2023-03-01 5:55:51

W zeszłym tygodniu zamieściliśmy komunikaty w sprawie dwóch poszukiwanych mężczyzn – 71 – latka z gminy Somianka oraz 72 – latka z gminy Karniewo. Niestety poszukiwania obu zaginionych zakończyły się tragicznie

Jaki informuje Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim, piątkowe popołudnie zakończono poszukiwania 72 – letniego mieszkańca gminy Karniewo. Niestety mężczyzna nie żyje.

O jego zaginięciu zawiadomiła zaniepokojona siostra.  Do poszukiwań zaangażowano policjantów, którzy sprawdzili miejsca, w którym mężczyzna mógłby przebywać. Sprawdzono okoliczne pola, łąki ale go nie odnaleziono. 24 lutego, około 15.30, kobieta spacerująca z psem, na polu w miejscowości Leśniewo zauważyła leżące ciało i zawiadomiła służby. Jak się okazało, był to 72 – letni zaginiony.
Z kolei KPP w Wyszkowie poinformowała o śmierci poszukiwanego 71 – latka z gminy Somianka, który zaginął 19 lutego. Kilka dni później jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak nie mogła nawiązać kontaktu z mężczyzną. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu, policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania zaginionego, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny.

Poszukiwania zaginionego przyniosły tragiczny finał. Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie gminy Somianka. W związku z tym, pod nadzorem prokuratora, na miejscu przeprowadzono czynności, a ciało zabezpieczono. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *