UROCZYSTE POŻEGNANIE Z MUNDUREM I SŁUŻBĄ W NOWODWORSKIEJ KOMENDZIE POLICJI

2023-03-20 12:27:37

W ubiegłym tygodniu, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma zaprosił i podziękował za lata wspólnej służby na rzecz lokalnej społeczności, policjantom przechodzącym na zaopatrzenie emerytalne.

Służba każdej z wymienionych niżej osób to historia pełna policyjnych doświadczeń. Mowa o policyjnych emerytach, którzy oficjalnie zakończyli służbę w Policji, przechodząc na zaopatrzenie emerytalne.
Aby podkreślić szacunek dla trudu policyjnej profesji, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma zaprosił i serdecznie podziękował za lata wspólnej pracy, zaangażowanie i wiele lat służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności, życząc jednocześnie na emeryturze spełniania marzeń i dużo zdrowia.
Na spotkaniu obecny był również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim nadkom. Zbigniew Prusinowski, który podziękował przechodzącym na zaopatrzenie emerytalne za zaangażowanie i wiele lat służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności.
W uroczystości wzięli także udział Starosta Nowodworski Pan Krzysztof Kapusta oraz Wicestarosta Nowodworski Pan Paweł Calak, którzy życzyli zgromadzonym spełniania marzeń i dużo zdrowia oraz podziękowali za lata wpólnej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkanców powiatu nowodworskiego.
Podczas uroczystości obecni byli:
– asp. szt. Zbigniew Ferenc – dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim,
– asp. szt. Dariusz Radwański – starszy dzielnicowy Posterunku Policji w Zakroczymiu,
– asp. szt. Agnieszka Radwańska – specjalista Zespołu Kontroli Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim,
– asp. szt. Krzysztof Rzemek – dyżurny Komisariatu Policji w Nasielsku,
– mł. asp. Grzegorz Kędel – referent Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Nasielsku.
W podziękowaniu za wiele lat owocnej służby przechodzący na emeryturę funkcjonariusze otrzymali pamiątkowe tabliczki oraz upominki rzeczowe.

Wszystkim tym, którzy zaczynają nowy etap swojego życia, życzymy kolejnych sukcesów w życiu prywatnym i spełnienia tych marzeń, na które dotychczas zabrakło czasu lub odwagi. Dziękujemy również za przekazaną wiedzę.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *