Po długotrwałym zamknięciu, 15-VII-2025 r. przywrócono ruch drogowy na odcinku ul. Pańskiej w Dębinie (droga powiatowa nr 2404W), co oznacza również powrót komunikacji miejskiej i gminnej.
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Gminę Czosnów, przejazd został otwarty zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wykonawcy. Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, autobusy ponownie dojeżdżają do Dębiny. Równocześnie komunikacja wewnątrzgminna przywróciła kursy przez tę miejscowość.
– Mieszkańcy długo czekali na zakończenie prac – poinformowano na oficjalnym profilu Gminy Czosnów. Przywrócenie połączeń komunikacyjnych to istotne udogodnienie dla osób dojeżdżających do szkół, pracy i urzędów.