POWIAT. Pożegnanie mł. insp. Marcina Stypińskiego – I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji

2023-02-07 12:25:56

W piątek, po ponad 30 latach przepracowanych w mundurze, ze służbą pożegnał się mł. insp. Marcin Stypiński I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma, kadra kierownicza jednostki, policjantki i policjanci oraz pracownicy komendy.

3 lutego 2023 r. o godzinie 14.00 w nowodworskiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Marcina Stypińskiego. W uroczystości wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma, kadra kierownicza jednostki, policjantki i policjanci oraz pracownicy komendy.
Pan Komendant wręczył przechodzącemu na emeryturę pamiątkową szablę oficerską oraz podziękował za pełną poświęceń i zaangażowania służbę, życząc jednocześnie wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia, spełnienia marzeń i pasji oraz realizacji ich w nowej rzeczywistości.
Następnie głos zabrał odchodzący na emeryturę mł. insp. Marcin Stypiński, który w swoim przemówieniu słowa podziękowania skierował do wszystkich funkcjonariuszy oraz pracowników, z którymi miał przyjemność pracować przez ostatnie 3,5 roku służby w nowodworskiej komendzie policji.
Również Komendant Stołeczny Policji nadinsp. Paweł Dzierżak, podczas rocznej odprawy kadry kierowniczej stołecznej komendy, podziękował I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Marcinowi Stypińskiemu za wieloletnią służbę.

Funkcjonariusze KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Roczna odprawa kadry kierowniczej Komendy Stołecznej Policji.

Roczna odprawa kadry kierowniczej Komendy Stołecznej Policji.

Kadra kierownicza KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

2 komentarze

  1. Piotr odpowiedz

    Julce lub Dziesice, która pisała ten tekst przypominam, iż w języku polskim określenie “policjanci” dotyczy obu płci. Pisanie “policjantki i policjanci” nie świadczy dobrze o edukacji autorki, co najwyżej o dobrym słuchu politycznytm.

  2. Piotr odpowiedz

    Lewakom w redakcji przypominam, że w języku polskim pod słowem “policjanci” kryją się obie płcie. Pisanaie “Policjantki i policjanci jest dowodem na małą wiedzę, ale duże wczuwanie się w głosy Julek i Brajanków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *