POMIECHÓWEK. 27-latek ugodził nożem kolegę

2023-04-06 12:13:54

Policjanci z Komisariatu Policji w Pomiechówku zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem 29-latka. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w Pomiechówku. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. W trakcie dalszych czynności ustalono, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. Przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol. Decyzją nowodworskiego sądu, na wniosek prokuratora, podejrzany został na 3 miesiące aresztowany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, kilka minut przed północą policjanci z pomiechowskiego komisariatu otrzymali informację o rannym 29- latku. Bardzo szybko zjawili się na “Promenadzie” w Pomiechówku. Tam zastali grupę młodych mężczyzn. Jeden z nich, chwilę wcześniej został ugodzony nożem w okolice klatki piersiowej. Wymagał natychmiastowej pomocy medycznej.
Policjanci ustalili, że tej nocy pomiędzy dwoma mieszkańcami powiatu nowodworskiego doszło do kłótni. W pewnym momencie 27- latek wyjął nóż i ugodził nim swojego kolegę. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo- śledczej wykonali oględziny na miejscu zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Przy sprawcy ujawnili także nóż, którym się posłużył.
Mundurowi zatrzymali 27- latka. Trafił on do nowodworskiej komendy. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Policjanci z Komisariatu Policji w Pomiechówku przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego i przesłuchali świadków.
We wtorek doprowadzili podejrzanego na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Tam na podstawie zebranego procesowo materiału dowodowego 27-latek usłyszał zarzuty dotyczące narażenia na utratę zdrowia i życia oraz spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu.
Sąd Rejonowy w Nowm Dworze Mazowieckim na wniosek prokuratora zdecydował, że mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.
Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha/rm KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *