ZAKROCZYM. Plac zabaw, placem boju dla wandali

2023-05-19 1:10:14

Oddany do użytku w zeszłym tygodniu plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany na tyłach Gminnego Ośrodka Kultury w Zakroczymiu, już stał się obiektem chuligańskich zachowań młodzieży

We wtorek (9.05) po południu dzieci po raz pierwszy weszły na nowy obiekt, by cieszyć się z atrakcji, które funduje plac zabaw.
Jak się okazało następnego dnia nad ranem plac odwiedziła młodzież, która zdecydowała się „na własną rękę” przetestować nowe urządzenia. Dodajmy, że niezgodnie z ich przeznaczeniem, narażając na zniszczenie zabawek a jednocześnie siebie na niebezpieczeństwo. Młodzieńcy postanowili poskakać po dachu zjeżdżalni. Nie zwrócili uwagi, że ich wybryki zarejestrował miejski monitoring.

– Póki co materiał został przekazany policji, poproszę, aby dali Wam szansę. Jeśli następnym razem przyjdzie Wam, albo innym osobom taki pomysł i będziecie świadomie albo nieświadomie niszczyć dzieciom urządzenia to już szans nie będzie … – napisał w swoich mediach społecznościowych Artur Ciecierski, Burmistrz Zakroczymia.

To że miasto się zmienia na każdym kroku, widać gołym okiem. Aby zmiany pozostały jak najdłużej i mogły służyć lokalnej społeczności, warto by społeczność zadbała o nie sama.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *