Złodziej schował się przed policją w krzakach

2015-11-03 9:06:45

Nowodworscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież młota udarowego za 2000 zł. Narzędzie zginęło z otwartego samochodu, kiedy jego właściciel był zajęty wykonywaniem prac budowlanych

Policjanci, podczas patrolu ul. Zakroczymskiej w Nowym Dworze, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy biegli między budynkami trzymając w rękach duże elektronarzędzie.

Funkcjonariusze ruszyli za mężczyznami, którzy zniknęli za jednym z bloków. W pewnym momencie policjanci zobaczyli jednego z mężczyzn, jak leży w zaroślach. Później mundurowi znaleźli również porzucony młot udarowy.

31-letni Kamil W., znany już wcześniej organom ścigania, został zatrzymany do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Jak się później okazało, elektronarzędzie zostało skradzione z samochodu, którego właściciel wykonywał prace budowlane.

Policjantom udało się też zatrzymać drugiego podejrzanego o kradzież. Okazał się nim 32-letni Marcin C. Obaj mężczyźni trafili do celi, a narzędzie zostało przekazane właścicielowi.

Zatrzymani, po złożeniu wyjaśnień, usłyszeli już zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży młota udarowego. Obaj przyznali się do przestępstwa.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *