Złamał zakaz zbliżania się do żony. Grożą mu 3 lata więzienia
2017-09-01 7:39:51
47-latek złamał sądowy zakaz zbliżania się do żony, nachodził ją w mieszkaniu i wszczynał awantury. Teraz grożą mu trzy lata więzienia.
Benedyktowi K. wydawało się, że może bezkarnie drwić z nakazów wymiaru sprawiedliwości. Mimo że wiedział, iż ma prawomocny wyrok zakazu zbliżania się do byłej żony, nad którą wcześniej znęcał się psychicznie i fizycznie, upijał się, przychodził i przebywał w mieszkaniu, nękając pokrzywdzoną.
Kobieta w obawie o własne bezpieczeństwa powiadomiła o wszystkim policjantów z Czosnowa, którzy zatrzymali 47 – latka.
Mężczyzna trafił do celi. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut, za który może trafić do zakładu karnego na najbliższe 3 lata.
Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt.
KPP w NDM