Żenady ciąg dalszy

2018-06-16 9:50:00

Burmistrz Zakroczymia – Artur Ciecierski – posiada na Facebooku aż 3 profile, na których lansuje się, jak tylko może. Zdaniem niektórych mieszkańców, robi się to już niesmaczne. Szczególnie razić zaczął moment, kiedy swoje prymitywne “selfie” burmistrz zaczął umieszczać na… profilu gminnym.

Kontrowersje wśród mieszkańców wywołało zdjęcie burmistrza z księdzem, pełniącym posługę kapłańską w Smoszewie. Na nasz redakcyjny telefon, zadzwonił późnym poniedziałkowym popołudniem zbulwersowany mieszkaniec Smoszewa, który poinformował nas o zdjęciu burmistrza z księdzem, wykonanym na pikniku charytatywnym. Zdjęcie zostało umieszczone na gminnym facebooku.

Uśmiechnięty Ciecierski pozuje na nim z księdzem, który wydaje się być zażenowany tą całą sytuacją, ale odmówić mu nie wypadało, w końcu Ciecierski jest burmistrzem. Ciekawe, czy ksiądz zdawał sobie sprawę z tego, że tak żenujące zdjęcie pojawi się obiegnie internet. W końcu, jak twierdzi Pan burmistrz, jego piękny uśmiech wyprowadza z równowagi opozycję i jedyny lokalny Tygodnik, który nie boi się prawdy, a nazywany jest przez burmistrza “lokalnym brukowcem”. Tak się właśnie zachowuje człowiek “z klasą”, który przekonuje, że jego kultura osobista przewyższa wszystko, a tak naprawdę spada na poziom minus milion.

Panie burmistrzu, kolejny raz gratulacje!

AB

Comments

comments

1 komentarz

  1. AGA odpowiedz

    Co drugi artykuł o burmistrzu ….. komuś chyba zalazł za skórę. Słabe jest wykorzystywanie pozycji dziennikarza – podobno ten zawód powinien być bezstronny:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *