Zatrzymano 6 poszukiwanych

2022-10-25 1:09:14

W ostatnich dniach na terenie powiatu nowodworskiego w ręce policjantów wpadło aż 6 poszukiwanych. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podczas codziennej służby realizują listy gończe, nakazy oraz postanowienia, wobec osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

21 października br. rano, funkcjonariusze z pomiechowskiego komisariatu policji, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 59- latka. Mężczyzna był poszukiwany przez nowodworski sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 miesięcy i 15 dni. Jeszcze tego samego dnia trafił do jednostki penitencjarnej.

W piątkowy wieczór przed godz. 23:00, zakroczymscy stróże prawa podjęli legitymowanie grupy osób na ul. Rynek. Podczas interwencji okazało się, że przebywający tam 16- latek z Zakroczymia, jest poszukiwany przez Komendę Miejską Policji w Koszalinie. Nastolatek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

23 października 2022 r. po godz. 17:00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Pianowo- Daczki podjęli kontrolę wobec pieszego 44- latka z Warszawy. Podczas sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. Na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez jeden z warszawskich sądów, do odbycia miał karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Został zatrzymany.

Tego samego dnia nasielscy mundurowi ustalili również miejsce pobytu 42- letniego nasielszczanina, poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku.
Wczoraj natomiast, funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego przez nowodworską prokuraturę 34- latka z Czosnowa, a policjanci nowodworskiego Wydziału Prewencji ustalili miejsce pobytu poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie, 38- latka z Warszawy.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…