Facebook
ZAPOWIEDŹ. Kamil Piechura „Letarg”

2022-03-24 3:00:12

Adam Lanke wiedzie ustabilizowane życie u boku kochającej żony i dwójki dzieci. Spokój rodziny zostaje jednak zburzony podczas sobotniego wyjazdu na zakupy. To miał być zwyczajny dzień, zwyczajne popołudnie… Nic nie zapowiadało dramatu. Echo wystrzału rozchodzące się po galerii handlowej stanowi jedynie początek makabrycznych wydarzeń, które wciągną Adama Lankego i jego bliskich w otchłań tragedii, a z czasem i nieludzkiego obłędu.

Wstrząsająca historia, nietuzinkowi bohaterowie, oniryczny klimat. Kamil Piechura w wyrafinowany sposób zaprasza czytelnika do mrocznego świata, gdzie nikomu nie można ufać, a zwłaszcza samemu sobie i własnym zmysłom. Hipnotyzujący, zupełnie nieprzewidywalny „Letarg” wciągnie czytelnika w odmęty szaleństwa. Szaleństwa, od którego nie ma ucieczki…

Porywający thriller psychologiczny, który zostawia czytelnika z pytaniem: co jest iluzją i szaleństwem, a co rzeczywistością. Hipnotyzuje, wciąga i uzależnia!”

– Nikodem Maraszkiewicz, Magazyn Dobre Książki –

Kamil Piechura, ur. 1998 w Limanowej – specjalista w branży IT, absolwent Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Wielbiciel gatunków thriller i horror – w szczególności tych narodzonych z rąk amerykańskich autorów. Kunszt Stephena Kinga i surowość warsztatu Jacka Ketchuma zainspirowała go do napisania debiutanckiej powieści pt. “Letarg”. W chwilach wolnych od pracy i pisania szkoli naukę gry na gitarze oraz zaczytuje się w nowościach na rynku literackim.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *