ZAKROCZYM. Dotkliwie pobił i okradł kolegę

2017-05-11 1:00:12

Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 54-letniego Waldemara K., który podejrzany jest o dokonanie rozboju. Mężczyzna miał dotkliwie pobić swojego znajomego a następnie zabrał mu pieniądze. 54-latek usłyszał już zarzut, a sąd na wniosek śledczych zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.


Do policjantów w Zakroczymiu zgłosił się 54-letni mężczyzna, który powiedział, że został pobity i okradziony przez swojego znajomego. Wszystko wydarzyło się 27 kwietnia na ul. Koźmińskiego, kiedy obaj wchodzili do klatki jednego z budynków. Wtedy to napastnik przewrócił pokrzywdzonego, zaczął go bić po całym ciele i w końcu zabrał pieniądze w kwocie 400 zł.
Funkcjonariusze przekazali pokrzywdzonego w ręce lekarzy i przystąpili do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali podejrzanego o rozbój 54-letniego Waldemara K., który trafił do aresztu. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.
Po wytrzeźwieniu podejrzany usłyszał zarzut rozboju w zbiegu z naruszeniem czynności narządu ciała. Nowodworski sąd na wniosek śledczych zastosował wobec 54-latka 3 miesiące aresztu. Teraz może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.
red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *