Facebook
ZAKROCZYM. Chińczycy będą budować w gminie?

2017-03-24 10:00:21

W czwartek – 16 marca – gminę Zakroczym odwiedziła delegacja z Chin. Chińczycy chcą wybudować park technologiczno przemysłowy w Polsce. Czy inwestycja powstanie na terenie Zakroczymia?

Jak twierdzą władze, tereny inwestycyjne znajdujące się na terenie gminy Zakroczym cieszą się dużym zainteresowaniem i mają ogromnym potencjał. Istnieje szansa, że potencjał ten zauważyli Chińczycy, którzy odwiedzili w ubiegłym tygodniu gminę. Wizyta ta była okazją do spotkania się z burmistrzem i rozmowy na temat planowanej inwestycji. I

nwestycją tą ma być park technologiczno przemysłowy. Delegacja z Chin obejrzała tereny, które potencjalnie nadają się na budowę owej inwestycji. Co ciekawe, była to już druga wizyta Chińczyków w Zakroczymiu.

27690_28275

– Chińczycy poszukują w Polsce terenów pod budowę parku technologiczno przemysłowego. Fakt, to już druga ich wizyta. Pytają o media, o wielkość terenu. Z tego co mi wiadomo oglądają również inne miejsca w Polsce – mówi w rozmowie z naszą redakcją burmistrz Artur Ciecierski.

Włodarz dodał, że inwestorzy są wstępnie zainteresowani zakroczymskimi terenami.
– Wyrazili wstępne zainteresowanie nieruchomościami na terenie gminy Zakroczym. Odpowiada im lokalizacja, bliskość trasy S 7 i Lotniska Modlin – kontynuuje Ciecierski.
Jaki będzie efekt wizyt Chińczyków w Zakroczymiu – czas pokaże.

ADAM BALCERZAK
a.balcerzak@nowodworski.info

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *