ZAKROCZYM. 33-latek ukradł katalizator

2022-12-13 3:38:08

Nowodworscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Zakroczym, podejrzanego o kradzież katalizatora. Dzięki wnikliwej pracy mundurowych 33-latek usłyszał już zarzuty, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności

Kilka dni temu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali sprawcę kradzieży katalizatora. Do przestępstwa doszło w ubiegłym tygodniu, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Nocą, na jednym z osiedlowych parkingów, nieznany sprawca dokonał kradzieży katalizatora, z zaparkowanego tam opla.

W sprawę natychmiast włączyli się nowodworscy kryminalni. Szybko ustalili, kto może stać za tą kradzieżą. Trafnie wytypowali, że to dobrze im znany, 33-letni mieszkaniec gminy Zakroczym.

W wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych funkcjonariusze ustalili, gdzie mężczyzna aktualnie przebywa, a następnie go zatrzymali.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży katalizatora. 33-latek do wszystkiego sie przyznał i dobrowolnie poddał karze.

Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *