ZAKROCZYM. 0% alkoholu, 100% zabawy

2019-06-28 11:47:41

W sobotnie popołudnie, 15 czerwca w ogrodach klasztoru ojców kapucynów w Zakroczymiu, odbył się piknik, który udowodnił każdemu z licznie przybyłych gości, że aby się dobrze bawić, nie trzeba do tego ani grama alkoholu

Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości organizował piknik już po raz czwarty. Kapucyni zadbali nie tylko o liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, ale również o piękną, słoneczną pogodę.

– Wydarzenie ma służyć promocji, że można bawić się bez alkoholu, ale też i by okazać naszą wdzięczność dla osób, które do nas przyjeżdżają. Zazwyczaj przyjeżdżają w pojedynkę na rekolekcje, na spotkania, a dzisiaj jest okazja, aby przyjechały całe rodziny – mówi ojciec Wiesław, kapucyn.
Na najmłodszych czekały dmuchańce, basen, samochodziki, “fontanna” od strażaków, a także liczne gry i zabawy m.in. zajęcia manualne, koraliki, zaplatanie warkoczyków itd. Każdy mógł też z bliska zobaczyć oraz wsiąść do wozu strażackiego oraz policyjnego. W czasie trwania pikniku odbywały się liczne konkursy i animacje, nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, podczas których można było sprawdzić np. swoje umiejętności taneczne.

Ewa Gruszka

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *