Facebook
WYŚCIG KOLARSKI – UTRUDNIENIA NA DROGACH

2022-04-28 9:29:42

W najbliższy piątek, 29 kwietnia 2022 r. odbędzie się wyścig kolarski “GRAND PRIX 1.2 Legionowo- Nasielsk- Serock”. Trasa będzie częściowo przebiegać przez teren gminy Nasielsk. Dla kierowców będzie wiązać się to z utrudnieniami, wystąpią ograniczenia w ruchu drogowym, w godzinach 13.00 -18.00. Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń!

Rozpoczęcie wyścigu zaplanowane jest o godz. 13:00 z Arena Legionowo. Następnie z powiatu legionowskiego kolarze przejadą na teren powiatu pułtuskiego i w miejscowości Krzyczki Pieniążki wjadą na teren gminy Nasielsk. W Jaskółowie kolarze opuszczą teren powiatu nowodworskiego. Trasa wyścigu częściowo przebiegać będzie przez powiat nowodworski i obejmie gminę Nasielsk. Na czas przejazdu wystąpią ograniczenia w ruchu drogowym oraz czasowe wyłączenia dróg w niżej wymienionych miejscowościach:

TRASA WYŚCIGU NA TERENIE POWIATU NOWODWORSKIEGO:
GMINA NASIELSK: Krzyczki Pieniążki z DW 571 do miejscowości Głodowo, Nasielsk ul. Topolowa, Młynarska, Rynek, Jana Kilińskiego, Warszawska, miejscowość Pniewo, Chrcynno, Jaskółowo: skrzyżowanie w Popowie Borowym.

Zakończenie wyścigu przewidziane jest na godzinę 18.00. W celu bezkolizyjnego przejazdu peletonu, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim przy wsparciu kolegów z podległych komisariatów będą zamykać ruch drogowy w chwili wjazdu kolarzy na dany teren.

Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych. Dla bezpieczeństwa uczestników wyścigu jak i własnego podczas przejazdu peletonu, w sposób właściwy należy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

asp. sztab. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *