Wyremontują Wyszogrodzką!

2017-10-12 10:20:09

Na tą wiadomość długo czekali zakroczymianie, mieszkający przy ulicy Wyszogrodzkiej.

Ulica Wyszogrodzka w Zakroczymiu słynie z dziur, wielkich kałuż nazywanych przez miejscowych “jeziorami” oraz nierównych chodników. Starsze i niepełnosprawne osoby często przewracają się, potykając o wystające płyty chodnikowe.

– Ta ulica nigdy nie była remontowana, jest zapomniana. Ludzie starsi przewracają się. Czy musi dojść do tragedii, żeby władze za tę ulicę się wzięły? – pyta nasz Czytelnik.

Okazuje się, że już niebawem koszmar mieszkańców się skończy, a remont zbliża się wielkimi krokami.

– Dopiero gmina uregulowała stan prawny tej ulicy/drogi. Na przyszły rok planowane jest wykonanie dokumentacji projektowej, która obejmie nie tylko sama drogę – mówi w rozmowie z naszą redakcją burmistrz gminy – Artur Ciecierski.

Wspomniany wyżej projekt obejmował będzie również przebudowę chodników, przebudowę linii energetycznej i telekomunikacyjnej, a także budowę oświetlenia.

– Dopiero po wykonaniu tego projektu, gmina podejmie działania mające na celu przebudowę ul. Wyszogrodzkiej – dodaje burmistrz.

Ta wiadomość zapewne ucieszy zakroczymian, mieszkających przy ulicy Wyszogrodzkiej, którzy wiele lat czekają na remont swojej ulicy.

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *