Facebook
WYNAJEM/SPRZEDAŻ STACJA PALIW WRAZ Z PARKINGIEM; NOWY DWÓR MAZ. – UL. PRZEMYSŁOWA 4

2022-04-26 9:40:05

Stacja Paliw zlokalizowana jest przy obwodnicy miasta Nowy Dwór Mazowiecki – drodze wojewódzkiej DW 631. Stacja Paliw jest kompletna i technicznie sprawna, ze zbiornikami na wszystkie rodzaje paliw płynnych plus gaz. Posiada szybki dystrybutor TIR.
Aktualna powierzchnia gruntu pod Stacją wynosi do 3000 m2 z możliwością rozbudowy jej budynku o dodatkową powierzchnię sklepu oraz restauracji/bistro. Do czasu zamknięcia z powodów niezależnych od Właściciela Stacja Paliw generowała znakomite obroty – zorientowana była głównie na obsługę samochodów ciężarowych TIR (dzielnica przemysłowa generuje ogromny ruch tych pojazdów). Obroty dodatkowo ze względu na atrakcyjne ceny paliw, były generowane przez auta osobowe. Dojazd do Stacji bez ograniczeń tonażowych.


Możliwości działalności dopełnia urządzony parking o powierzchni do 1 ha. Właściciel zainteresowany jest rozwojem projektu przez rozbudowę budynku Stacji Paliw o dodatkowy sklep i bar/restaurację, a także budowę w części parkingowej Myjni Samochodów Ciężarowych i Osobowych oraz dodatkową powierzchnię parkingową, czy stację dokującą dla samochodów elektrycznych z wysokim prądem ładowania na oddzielnie ustalonych warunkach.
Wysokość czynszu wynajmu, czy ewentualna cena sprzedaży mogą być ustalone wyłącznie z zainteresowanymi w bezpośrednich rozmowach.
Kontakt w sprawie e-mail: jko@onet.pl, celimpex@onet.eu oraz mobile: +48 664-025-909; 698-686-388.
Potencjalny Najemca/Nabywca zostanie wyłoniony w wyniku rokowań, poprzedzonych złożeniem ofert.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *