Wszyscy za Ciecierskim

2017-07-07 2:20:26

Nie było wianuszka gości, naręczy kwiatów i peanów na cześć burmistrza. W zamian za to skromny bukiet, brawa od mieszkańców i krótkie, konkretne przemówienie.

W poniedziałek – 26 czerwca – radni gminy Zakroczym jednogłośnie przyznali absolutorium burmistrzowi Arturowi Ciecierskiemu. Wcześniej zapoznali się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2016 rok, pozytywnie ocenionym zarówno przez Regionalną Izbę Obrachunkową, jak i Komisję Rewizyjną Rady Gminy.

– Już po raz kolejny Rada Gminy udzieliła mi jednogłośnie absolutorium z tytułu wykonania budżetu. Dziękuję za ogromne zaufanie jakim mnie obdarza. To dowód, że chyba dobrze wykonuję swoje obowiązki. Poprzedni rok był bardzo dobrym rokiem. Najważniejsza inwestycja to odbudowa SUW w Henrysinie. Dzięki niej ludzie mają wodę. Odbudowaliśmy finanse gminy na dobre. Rok skończyliśmy nadwyżką w budżecie w postaci wolnych środków na kwotę ponad 500.000 zł. Dziękuję moim współpracownikom, kierownictwu urzędu, kierownikom jednostek, wszystkim pracownikom urzędu i jednostek podległych gminie. Sukces jaki osiągam to Wasz sukces – napisał burmistrz na swoim profilu na portalu społecznościowym.

Ciecierski nie zapomniał o swoim najbliższym współpracowniku – skarbniku gminy – Małgorzacie Kobrzyńskiej, której w ramach podziękowania za dotychczasową współpracę i wspólny sukces, wraz z przewodniczącym Rady Gminy, ofiarował skarbonkę, by tak jak do tej pory pilnowała finansów gminy.

AB

Comments

comments

2 komentarze

  1. Mieszkaniec odpowiedz

    Zgadzam się, efekty dobrej zmiany widać na każdym kroku. Z poparciem społeczeństwa
    burmistrz powinien dać radę poprzedniej klice, która robiła majątki za nasze pieniądze.

  2. Obe odpowiedz

    Zmiana burmistrza w Zakroczymiu to NAPRAWDĘ dobra zmiana. A każda nowa wiadomość o “wyczynach” poprzedniej władzy potwierdza tę prawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *