Wiosną sięgnij po marzenia!

2017-04-12 3:55:59

Po raz 2. wszyscy młodzi marzyciele z terenu powiatu nowodworskiego mogą spełnić swoje marzenia z firmą Model Opakowania. Jeśli masz pasję, chcesz o niej opowiedzieć i uzyskać środki na realizację swojego pomysłu – nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu!

Wspinasz się? Tańczysz? A może świetnie gotujesz lub robisz grafiki? Jeśli wiesz, co to pasja i potrzebujesz środków, które pozwolą Ci rozwinąć własne umiejętności Lokalny Konkurs Grantowy „WyMODELuj Swoje Marzenia” jest dla Ciebie. W tym konkursie liczy się bowiem pomysłowość i motywacja, a nie średnia ocen. Może to właśnie Twoje marzenia zazielenią się nadzieją?

Co musisz zrobić? Po pierwsze: w specjalnym formularzu dostępnym na stronie: www.formularze.ffl.org.pl/17 opisać swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwinąć. Napisz także jakich efektów realizacji swojego pomysłu oczekujesz. Można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł. Zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich.

Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do sfinansowania właśnie Twojego pomysłu. Jeśli to się uda, pozostaje tylko spełniać marzenia! Nie zapomnij pokazać potem jak rozwinęła się Twoja pasja i zdolności.

Zgłoszenia można wysyłać od 18 kwietnia do 11 maja br.

W tym roku na wyMODELowanie marzeń spółka przeznaczy kwotę 15 tys. zł. Dodatkowo, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z firmą Model Opakowania.

WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu nowodworskiego.

Regulamin i harmonogram konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – www.modelgroup.com, www.facebook.com/czosnowskamoc/.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *