Wiosenny odlot – skok ze spadochronem w tandemie

2017-04-25 5:39:36

Dni są coraz dłuższe a słońce grzeje mocniej. Jednym słowem wiosna sprawia, że chce się żyć. Częściej się uśmiechamy, chętniej podejmujemy nowe wyzwania, wracamy do sportowych aktywności i z przyjemnością spędzamy czas na zewnątrz. Robimy wszystko, aby poczuć przysłowiowy wiatr w żaglach. A może chcesz poczuć go we włosach? I to dosłownie! Wiosna to najlepszy czas, żeby zrobić coś szalonego. To idealny moment na skok ze spadochronem.

 

Jeśli od dawna marzysz, aby sprawdzić jakie uczucie towarzyszy ptakom w czasie latania, chcesz zasmakować ekstremalnych emocji i ogromnej dawki adrenaliny zdecyduj się na skok ze spadochronem w tandemie. Właśnie teraz, z nadejściem wiosny, kiedy sezon spadochronowy tuż za pasem pomyśl o tym, że możesz spełnić marzenie swoje lub bliskiej Ci osoby. Już teraz spraw, żeby nadchodząca wiosna i i zbliżające się lato były niezapomnianym przeżyciem.

Ceny takiej przyjemności zaczynają się od 550zł i zależą od wybranej opcji. Możliwy jest skok z 3000m (30 sekund swobodnego spadania) lub 4000m. (60 sekund swobodnego spadania). Do każdego wariantu warto też dokupić filmowanie ze zdjęciami (koszt to 250zł) i już w pół godziny po skoku otrzymasz wspaniałą pamiątkę w postaci materiału filmowego oraz zdjęć w jakości HD. Wszelkie szczegóły oraz aktualne promocje dostępne są na www.skydive.pl. Voucher na skok ze spadochronem zakupisz, rejestrując się na stronie, tam też od razu dokonasz płatności. Wszystkie formalności w jednym miejscu, bez wstawania z fotela. Datę podniebnej przygody możesz wybrać od razu podczas rejestracji lub na dwa tygodnie przed planowanym skokiem, kontaktując się z biurem obsługi klienta – voucher ważny jest 12 miesięcy od zakupu.

W dniu skoku po przybyciu na miejsce wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a następnie poznasz swojego instruktora, który przeprowadzi krótkie, naziemne szkolenie i opowie o wszelkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Następnie ubierze Ci uprząż i pójdziecie do samolotu. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości nastąpi moment kulminacyjny – wyskok. W otwartych drzwiach samolotu zobaczysz pod stopami ziemię, a adrenalina wypełni całe Twoje ciało. Będziesz spadać z prędkością 240km/h i poczujesz ekstremalne emocje. Po kilkudziesięciu sekundach prawdziwego szaleństwa instruktor otworzy spadochron i przez kilka kolejnych minut będziecie szybować na otwartej czaszy i rozkoszować się uczuciem wolności, towarzyszącym latającym ptakom. Po wylądowaniu miękko na nogach tandem pilota uśmiech nie zejdzie Ci z twarzy przez długi czas, na samą myśl o podniebnej przygodzie.

A jeśli spodoba Ci się skok ze spadochronem w tandemie możesz zdecydować się na kurs na samodzielnego skoczka. Szkolenie AFF (Accelerated FreeFall) to kompleksowe przygotowanie teoretyczne i praktyczne, które pozwala na rozpoczęcie samodzielnej przygody ze skokami spadochronowymi. Po egzaminie z 8-godzinnych zajęć teoretycznych rozpoczyna się praktyka, która polega na zaliczeniu poszczególnych etapów – początkowo swobodne spadanie odbywa się w towarzystwie dwóch instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i pomagają utrzymać stabilną sylwetkę w trakcie lotu. Po opanowaniu podstaw skacze się już tylko z jednym instruktorem. Kiedy zadecyduje on, że uczeń jest gotowy dochodzi do egzaminu w powietrzu. Jego zaliczenie nadaje status skoczka – ucznia, co umożliwia oddawanie skoków samodzielnych, pod nadzorem instruktora. Nadzór ten polega na sprawdzeniu technicznego przygotowania do skoku, a także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące np. bezpieczeństwa.

Spraw, że będzie to najbardziej odlotowa wiosna w Twoim życiu. Poczuj wiatr we włosach i popatrz na słońce z zupełnie nowej perspektywy. Zdecyduj się na skok ze spadochronem w tandemie i przeżyj niezapomnianą, podniebną przygodę.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *