Wielki jubileusz 25-lecia przed nami. Poznaj szczegóły

2017-07-17 11:40:42

Szanowni Państwo,

Tygodnik Nowodworski, w przyszłym roku, obchodzić będzie jubileusz 25-lecia. To wyjątkowe święto nie tylko dla dziennikarzy pisma, ale również dla wszystkich Czytelników, którzy są z nami od samego początku, jak i dla naszych reklamodawców.

Odkąd ukazała się konkurencyjna gazeta, nie dawano nam szans na przetrwanie. Wielokrotnie podkładano nam kłody pod nogi i życzono źle. “Dziennikarze” tamtejszej gazety oczerniają nas przy każdej nadarzającej się okazji, nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że mówią o nas źle, rozmawiając na przykład z naszymi współpracownikami. Pracownicy konkurencji, od 10 lat, dają nam maksymalnie pół roku na przetrwanie. Cieszymy się, że te pół roku trwa już tak długo. Dementuję, Tygodnik Nowodworski nie jest “upadającą gazetą”, jak to mówią pracownicy innej, działającej w naszym mieście gazety. Jesteśmy w świetnej kondycji i jeszcze wiele wspólnych lat, satysfakcjonującej pracy przed nami. Robimy to dla Państwa!

Z myślą o naszych Czytelnikach, jesteśmy na etapie przygotowań do Wielkiej jubileuszowej Gali, która będzie miała miejsce 17 lutego 2018 roku na terenie naszego powiatu. O dokładnym miejscu imprezy poinformujemy już niebawem.

Jubileusz jest wyjątkowy, Gala urodzinowa również musi być wyjątkowa. Na naszej galowej scenie, której wizualizację publikujemy powyżej, wystąpią naprawdę duże gwiazdy. Pomyśleliśmy o tym, by każdy z Państwa znalazł coś dla siebie. Do udziału w imprezie zaprosiliśmy między innymi legendę polskiej sceny muzycznej, gwiazdę lat 60/70, ale również popularną POP piosenkarkę. O tym, kto wystąpi będziemy informować 17 dnia każdego miesiąca.

Informujemy również, ża Patronat Honorowy nad Galą objęła Starosta Powiatu Nowodworskiego p. Magdalena Biernacka. Serdecznie dziękujemy.

Dzisiaj natomiast mamy 17 lipca. Do Gali zostało 7 miesięcy. W związku z tym chciałbym przedstawić Państwu naszą pierwszą gwiazdę. Ta wokalistka wystąpiła już na naszym 23-leciu. Zaprosiliśmy ją ponownie na Wasze życzenie. Pisaliście do nas wiadomości z prośbą, by ta właśnie wokalistka zagrała koncert, na następnej naszej imprezie. Udało się! Kim jest ta osoba?

Jej debiutancki album zatytułowany Już zmrok ukazał się w październiku 2013 roku nakładem wytwórni muzycznej Konkol Music. Pochodząca z płyty, promowana teledyskiem, piosenka „(Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas” została na YouTubie wyświetlona ponad 34 miliony razy, w stycznia 2016 roku płyta uzyskała w Polsce status złotej, sprzedając się w nakładzie 15 tys. egzemplarzy.

Miło mi poinformować, że na naszej Gali wystąpi – Patrycja PATTY Dłutkiewicz!

 

17 sierpnia ujawnimy kolejną gwiazdę.

Kolejną ważną informacją jest fakt, że w listopadzie, tak jak w roku ubiegłym, wystartuje nasz Wielki Plebiscyt “Faworyt Czytelników Tygodnika Nowodworskiego 2018”. Po raz kolejny, poprzez głosowanie, przyznacie Państwo swoje nagrody w 8 kategoriach. Nagrody zostaną wręczone, właśnie podczas naszej urodzinowej Gali, a nominacje będziecie mogli Państwo zgłaszać od 1 września do 1 października. 3 października ogłosimy nominowanych, a 31 października ruszy głosowanie, które potrwa do końca stycznia 2018 roku.

Przed nami naprawdę gorący czas przygotowań do tego wyjatkowego wydarzenia. W dalszym ciągu poszukujemy sponsorów i partnerów. Jeśli w jakiś sposób chcieliby Państwo wziąć udział w tym wydarzeniu, prosimy o kontakt z redaktorem naczelnym – Adamem Balcerzakiem pod adresem: a.balcerzak@nowodworski.info

Z góry bardzo dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie.

Z wyrazami szacunku

Adam Balcerzak

Redaktor Naczelny

Tygodnika Nowodworskiego

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *