Facebook
WARSZAWSKA SKY wymarzone miejsce do życia w Nowym Dworze Mazowieckim!

2022-10-19 1:47:18

Odpoczywaj w ciszy, wśród zieleni.
II etap już w sprzedaży!

Mieszkania z widokiem na malowniczą Wisłę i Narew w znakomitej lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim znowu w sprzedaży. BDC Development – inwestor z Mazowsza z ponad 20-letnim stażem przystępuje do realizacji drugiego etapu inwestycji Warszawska SKY. Po pierwszym, entuzjastycznie przyjętym przez odbiorców, w drugim etapie do użytku oddanych zostanie 325 mieszkań i aż 9 lokali użytkowych. Jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o metrażu od 25 do 70 metrów kwadratowych to doskonała oferta zarówno dla wymagających singli, jak i szukających swojego miejsca na ziemi rodzin z dziećmi. Balkony i loggie, a na parterze kameralne ogródki będą naturalnym przedłużeniem powierzchni mieszkalnej. Dzięki zastosowaniu dużych okien lokatorzy mogą cieszyć się nie tylko naturalnym światłem przez cały dzień, ale również przepięknym widokiem na pobliską panoramę.
Drugi etap inwestycji Warszawska SKY to budynek ośmiokondygnacyjny z dominantą o dwie kondygnacje wyższą oraz jedną kondygnacją podziemną, w której zlokalizowana zostanie hala garażowa ze 108 miejscami parkingowymi. Wszystkie kondygnacje połączone zostaną cichobieżną windą, którą zjedziemy wprost do hali garażowej. Inwestycja przewiduje również realizację 85 miejsc naziemnych dostępnych dla mieszkańców i ich gości. Natomiast doskonale zaaranżowaną przestrzeń wspólną wypełniać będzie dająca ukojenie zieleń, a dla najmłodszych w obrębie inwestycji powstanie plac zabaw.

LOKALIZACJA
Projekt Warszawska SKY położony jest w rejonie ulicy Warszawskiej w dobrze rozwiniętej i malowniczej zarazem części miasta. W kilka minut dostaniemy się stąd spacerem na plażę publiczną. Wycieczka rowerowa do Parku Miejskiego im. Józefa Wybickiego to czysta przyjemność. Dojazd samochodem do przystani żeglarskiej czy miejskiej pływalni zamyka się w 5 minutach. W sąsiedztwie inwestycji jest miejski bazar, gdzie kupimy świeże owoce i warzywa. Zaraz obok znajdziemy dużą galerię handlową. Dobre połączenie komunikacyjne, bliskość dworca PKP, dróg wylotowych i lotniska Modlin ułatwiają lokatorom wyjazdy za miasto. Dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 20 minut.

Nowy Dwór Mazowiecki to doskonałe miejsce do życia – bezpieczne i nowoczesne miasto otwarte na mieszkańców, inwestorów i turystów.

ZADZWOŃ, ZAREZERWUJ, ZAINWESTUJ LUB ZAMIESZKAJ!
www. warszawskasky.pl
+48 509277777
biurosprzedazy@bdc-development.pl

Materiał zewnętrzny

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *