Facebook

WAKACJE Z TYGODNIKIEM

2016-08-02 7:48:55

Wakacje to najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas w roku. Dlatego, wraz z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym i Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, przygotowaliśmy z myślą o Was wakacyjną zabawę z ATRAKCYJNYMI nagrodami!

Co zrobić żeby wygrać?

Wystarczy do 15 sierpnia, do godziny 24:00, przesłać do naszej redakcji zdjęcie/pocztówkę z Waszych wakacji. Pokaż nam, jak spędzasz ten najcieplejszy czas w roku i jak odpoczywasz od szkoły, studiów czy pracy!

WAŻNE! Żeby wziąć udział w zabawie, nie musisz nigdzie wyjeżdżać. Wakacje w powiecie nowodworskim też można spędzić aktywnie.

Zasady są proste

Zdjęcia przyjmujemy do 15 sierpnia do godziny 24:00. 16 sierpnia, około godziny 10:00 wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane w specjalnym albumie, na naszym profilu na Facebooku. Autorzy 4 fotografii, które do 26 sierpnia, do godziny 15:00, uzyskają największą liczbę facebookowych lajków wygrywają nagrodę główną – GODZINNY REJS KATAMARANEM po Narwi dla dwóch osób (wycieczka będzie grupowa).

Natomiast autorzy 4 kolejnych zdjęć z największą ilością lajków wygrywają darmowe zwiedzanie Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, w którego skład wchodzi między innymi przejażdżka po modlińskiej twierdzy gazikiem, również z osobą towarzyszącą.

ZDJĘCIE TYGODNIA:

Co tydzień nasze redakcyjne jury wybierze zdjęcie tygodnia, które zostanie opublikowane na łamach naszego tygodnika. Autor zdjęcia miesiąca wygra między innymi kubki, smycze, kosmetyki, piłki plażowe, przybory szkolne, płyty i autografy takich gwiazd jak: Doda, Rafał Brzozowski, Anna Dereszowska.

Gdzie wysłać zdjęcie?

Zdjęcia należy wysyłać na adres konkurs@nowodworski.info z dopiskiem POCZTÓWKA Z WAKACJI.  UWAGA! Każde zdjęcie powinno posiadać krótki opis, w którym zawarte będzie miejsce jego wykonania, imię i nazwisko autora oraz numer kontaktowy.

Nagrodzone zdjęcia

Publikujemy 4 zdjęcia, które zdobyły tytuł “Zdjęcia Tygodnia”:

MARTA PENCZAK

1

MARCIN ANTCZAK

3

KAROLINA ŁUCZKA

4

Opracował Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…