TYGODNIK NOWODWORSKI 7/2016

2017-02-14 1:46:41

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już od jutra w Twoim kiosku i sklepie, a  w nim:

TEMAT Z OKŁADKI: Nasz człowiek na Eurowizji!

Już 18 lutego w gmachu Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza w Warszawie odbędą się Polskie preselekcje do Eurowizji 2017. Okazuje się, że wśród dziesiątki wykonawców, którzy chcą reprezentować Polskę w maju w Kijowie jest nasz człowiek – rodowity nowodworzanin. O kim mowa?

POWIAT: Narkotykowy koszmar

W ubiegłym roku, na łamach Tygodnika Nowodworskiego niejednokrotnie pisaliśmy na temat przestępstw narkotykowych popełnianych na terenie powiatu nowodworskiego. Dość często pojawiały się informacja o zatrzymaniach osób posiadających choćby śladowe ilości środków odurzających. Niestety jest to kropla w morzu, a po narkotyki coraz częściej sięgają osoby nieletnie.

NASIELSK: Znieważyli policjantów

Policjanci z Nasielska zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy. Do zdarzenia doszło, kiedy mundurowi interweniowali w sprawie uszkodzenia reflektora samochodowego przez jednego z awanturników. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

ZAKROCZYM: Ukradli samochody, próbowali ukraść bankomat

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego przy współpracy z kolegami z wydziału kryminalnego KSP zatrzymali 5 osób podejrzanych o kradzież z włamaniem dwóch pojazdów oraz włamania do sklepu i usiłowania kradzieży bankomatu. Po przedstawieniu zarzutów, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące.

NASIELSK: Problemy z oświatą nabierają tempa

W numerze 4. Tygodnika Nowodworskiego z dnia 25 stycznia br. informowaliśmy o problemach gminy Nasielsk z reformowaną oświatą. Zaprezentowany tekst dotyczył szkół podstawowych w mieście. W obecnej chwili funkcjonuje tu jedna szkoła. Przewiduje się, co znalazło już swój wyraz w podjętej uchwale intencyjnej, że od 1 września w Nasielsku będą funkcjonowały dwie szkoły. I z nimi właśnie był, a właściwie jeszcze jest, pewien kłopot.

CZOSNÓW: Wywiad Tygodnika – Antoni Kręźlewicz Wójt gminy specyficznej

Z wójtem Gminy Czosnów, Antonim Kręźlewiczem, o tym co było, jak również o tym, co ma dopiero być, rozmawia Piotr Korycki.

PONADTO:

  • Słodka Krzyżówka – wygraj pyszny tort z Cukierni Duet
  • Kulturalnik
  • Dział historyczny
  • Dział przyrodniczy – Puszczyk
  • Walentynki z Tygodnikiem: Przez 2 tygodnie trwał nasza walentynkowa zabawa. Sprawdź czy wygrałeś bon na 200 zł do salonu fryzjerskiego “Gwiazdeczka” oraz inne nagrody 🙂
  • Sport

Życzymy miłej lektury! 🙂

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *