TYGODNIK NOWODWORSKI 47/2016

2016-11-22 5:46:20
Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już od jutra w kioskach i sklepach, a w nim:
TEMAT Z OKŁADKI: Z Nowego Dworu w PolskęKoleje Mazowieckie oraz spółka PKP Intercity uruchamiają nowe połączenia kolejowe ze stacji Nowy Dwór Mazowiecki. W rozkładzie pojawi się ponad 20 nowych połączeń w różne rejony Polski. Sprawdź dokąd dojedziesz z Nowego Dworu!

NOWY DWÓR: Mieszkańcy nie są zainteresowani losami miasta

15 listopada w Szkole Podstawowej numer 5 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się kolejne już spotkanie urzędników z mieszkańcami, w celu stworzenia dokumentu jakim jest Strategia Rozwoju Miasta na lata 2017 – 2030. Niestety na sali pojawiło się tylko 7 osób.

KRONIKA KRYMINALNA TYGODNIKA

ZAKROCZYM: Gmina ma nowego sekretarza

Gmina Zakroczym ma nowego sekretarza. Została nim Agata Januszewska – była sekretarz powiatu nowodworskiego. Wszystko to przez prośbę dotychczasowego sekretarza – Andrzeja Gorczyńskiego, który poprosił burmistrz o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron.

ZAKROCZYM: Nie będzie hucznego świętowania

Burmistrz Artur Ciecierski potrafił zapewnić mieszkańcom Zakroczymia dawkę naprawdę porządnej muzyki. Na zakroczymskim rynku zagrali już: Zenek Martyniuk, Wojciech Gąssowski oraz Doda. W 2017 roku zakroczymianie będą świętować skromnie.

LEONCIN: Wójt zasłużony dla Policji

W piątek 18 listopada 2016r w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich) przy pl. Bankowym w Warszawie obchodzono Święto Niepodległości oraz Dzień Służby Cywilnej. Z tej okazji odbyło się wręczenie Medali za Zasługi dla Policji nadawanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

POMIECHÓWEK: Szkoła na 6!

Akcje charytatywne to już niemal znak rozpoznawczy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku. Uczniowie kierują się prostą zasadą – warto pomagać.

NASIELSK: Władza starszy mieszkańców

14 listopada burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski wydał zarządzenie w sprawie “Planu dystrybucji preparatów stabilnego jodu na wypadek wystąpienia radiacyjnego na terenie gminy Nasielsk”. Jaki był cel burmistrza?

Dodatkowo:

  • List od Świętego Mikołaja – sprawdź, co chce Ci przekazać!
  • Najlepsza kronika sportowa spośród wszystkich gazet lokalnych
  • Program TV
  • Przepisy kulinarne
  • Fotorelacje z uroczystości szkolnych

Zachęcamy do lektury! 🙂

 

 

Comments

comments

1 komentarz

  1. Alina odpowiedz

    “Najlepsza kronika sportowa spośród wszystkich gazet lokalnych” Padłam. Może niech o tym wypowiedzą się czytelnicy a nie P.O. Redaktora Naczelnego! Narcyzm nieskończony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *