TYGODNIK NOWODWORSKI 41/2017

2017-10-11 6:55:38

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już w sprzedaży, a w nim…

TEMAT Z OKŁADKI: Zjadały dzieci, by przetrwać?

NOWY DWÓR: “Wspólny bilet” wraca jak bumerang

Kilka lat temu radna Agnieszka Kubiak – Falęcka zainicjowała akcję “Wspólnie dla Wspólnego Biletu”. Temat ten wielokrotnie był poruszany na sesjach rady miejskiej, jednak bezskutecznie. Dzisiaj powraca i jest nadal aktualny.

LEONCIN: Wybuch butli z gazem

W sobotni wieczór (7.10) chwilę przed godziną 20 w Wilkowie Polskim gm. Leoncin doszło do wybuchu butli z gazem w domu jednorodzinnym. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratownicze.

 

ZAKROCZYM: Prezesowi zaczęło śmierdzieć?

Od kilku miesięcy mieszkańcy gminy Zakroczym zmagają się z nieprzyjemnym “zapachem” wydobywającym się najprawdopodobniej ze składowiska odpadów. Władze wielokrotnie podejmowały kroki w tej sprawie. Czy prezes wyraził skruchę?

POWIAT: SOR do remontu!
Już wkrótce Szpitalny Oddział Ratunkowy nowodworskiego szpitala zostanie wyremontowany i doposażony, co znacznie poprawi poziom obsługi pacjentów.

OSP RATOWNICTWO WODNE: Druhowie na szkoleniu K38
Czterech druhów w miniony weekend w Gdyni, uczestniczyło w szkoleniu K38, dzięki któremu podnieśli swoje umiejętności w niesieniu pomocy przy użyciu skutera ratowniczego.

ZAKROCZYM: Wyremontują Wyszogrodzką!
Na tą wiadomość długo czekali zakroczymianie, mieszkający przy ulicy Wyszogrodzkiej. Radny – Marcin Folman – wielokrotnie poruszał temat dziur i nierównych chodników przy tej ulicy. Jest szansa, że mieszkańcy już niebawem będą mieli wyremontowaną ulicę.

POGAWĘDKA Z GWIAZDĄ: Nie wiem, co to jest emerytura

Niezwykle ciekawa rozmowa z Joanną Bartel – serialową Andzią Dworniok.

WYWIAD TYGODNIKA: Z miłości do rakiety
Prawda stara jak świat mówi: “do odważnych świat należy”. Ta reguła sprawdziła się także w przypadku dwójki przyjaciół, rodowitych nowodworzan, którzy swoje zamiłowanie do tenisa ziemnego, a później squasha, postanowili przenieść na grunt zawodowy. O swojej pasji, zaangażowaniu, poświeceniu, planach na przyszłość oraz oczywiście o squashu, opowiedzieli trenerzy Royal Sports: Jacek Ciszewski i Maciej Zaręba

PONADTO:

  • Kronika kryminalna
  • Kronika sportowa
  • Kultura – relacja z dożynek gminnych w Nasielsku
  • Tylko u nas, najwięcej ogłoszeń drobnych!

Zachęcamy do lektury!

Comments

comments

1 komentarz

  1. oburzona odpowiedz

    Hotel Mazowia?? Aha czyli zmienił się właściciel i stąd to przemalowywanie…szkoda tylko że tak niechlujne:/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *