Facebook
TYGODNIK NOWODWORSKI 40/2017

2017-10-03 9:17:25

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już od jutra w sprzedaży, a w nim…

TEMAT Z OKŁADKI: Naraził pasażerów na śmierć

26 września miał miejsce poważnie wyglądający wypadek na przejeździe kolejowym w Modlinie. Pociąg Express InterCity Premium (Pendolino), jadący ze stacji Gdynia Główna, do stacji Bielsko Biała Główna, zderzył się z autobusem dowożącym pasażerów na nowodworskie lotnisko.

CZOSNÓW: Powstanie wielkie centrum handlowe
Forest Park Outlet, bo o nim mowa, ma powstać w Łomnej – gm. Czosnów. Park będzie skupiał wiele cenionych marek w niższych cenach.

NOWY DWÓR: Wypadła z trzeciego piętra
30 września z okna bloku mieszkalnego przy ulicy Bohaterów Modlina 63, z trzeciego piętra, wypadła 34-letnia kobieta. Co było przyczyną?

NASIELSK: Są wstępne wyniki sekcji zwłok 18-latki
21 września zaginęła 18-letnia mieszkanka Nasielska. Rodzina zgłosiła jej zaginięcie policji. Dzień później, dziewczyna została znaleziona martwa niedaleko miejsca zamieszkania.

ZAKROCZYM: Zmiażdżył ich TIR
W dniu 28 września 2017 r. doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym w miejscowości Emolinek, gmina Zakroczym, na drodze krajowej nr 62.

NOWY DWÓR: Zabierają pacjentom lekarza
Od 1 października zmieniła się organizacja pracy Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. W wyniku zmiany do dyspozycji pacjentów będzie tylko jeden lekarz w nowodworskim szpitalu, a nie dwóch, jak to było do 30 września.

POMIECHÓWEK: Do tragedii nie doszło… jeszcze
Na ogrodzeniu jednej z posesji w Szczypiornie widnieje podpisany przez miejscowego sołtysa wielki napis: “Uwaga – zwolnij. Małe dzieci”. Nie bez powodu.

SML-W Dążność: Mieszkańcy dbają o wspólne dobro
O kondycji finansowej Spółdzielni, angażowaniu się mieszkańców w jej życie, współpracy między Zarządem a władzami Nowego Dworu i Zakroczymia, a także o zaległościach czynszowych rozmawiamy z Jadwigą Zielonką – Prezesem Zarządu Spółdzielni Lokatorsko – Własnościowej “Dążność”.

NOWY DWÓR: Bulwersujący pomysł proboszcza

Na nasz interwencyjny telefon, zadzwonił zbulwersowany nowym pomysłem proboszcza parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Modlinie, mieszkaniec Wymysłów. Chodzi o pomnik dla śp. ks. kan. Edwarda Packa.

CZOSNÓW: Katarzyna Dowbor w Cybulicach
W ubiegły czwartek został wyemitowany odcinek polsatowskiego programu “Nasz Nowy Dom” realizowany w Cybulicach Małych, gm. Czosnów. Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa przybyli z pomocą pani Mirosławie, jej mamie i dzieciom.

Ponadto:

  • Słodka krzyżówka – wygraj pyszny tort z Cukierni Duet
  • Program TV
  • Kronika kryminalna
  • Fotorelacje z lokalnych imprez
  • Kronika sportowa

Zachęcamy do lektury 🙂

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *