TYGODNIK NOWODWORSKI 17/2017

2017-04-25 3:13:11

Najnowszy numer Tygodnika Nowodworskiego już od jutra w sprzedaż, a w nim:

TEMAT Z OKŁADKI: Emerytowany strażak obronił rodzinę przed śmiercią
W piątek (21.04) chwilę po północy straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego przy ulicy Parowa Okólna.

POMIECHÓWEK: 19-letni chłopak zginął w wypadku
24.04 kilka minut po godzinie 9:00 na trasie Drogi Krajowej nr 62 w miejscowości Kikoły, gmina Pomiechówek, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. samochodowego.

ZAKROCZYM: Burmistrz chce zarobić na majątku mieszkańców?
Na posiedzeniach merytorycznych kimisji Rady Gminy w miniony poniedziałek – 24.04 – zawrzało. Wszystko to za sprawą nowego pomysłu burmistrza na zabezpieczenie budżetu gminy w postaci wprowadzenia tzw. opłaty adiacenckiej.

POWIAT: Egzaminy Gimnazjalne już za nami!
W ostatnim tygodniu, w dniach 19-21 kwietnia 2017 roku, młodzież z klas trzecich szkół gimnazjalnych, zmierzyła się z egzaminami. Przez kolegów ze szkół ponadgimnazjalnych zwane są również małą maturą, albowiem to od nich zależeć będzie przyszły los nastolatków.

NOWY DWÓR: Walczą o dobro swoich dzieci
Już niedługo, bo na początku maja, ma odbyć się kolejne spotkanie z władzami miasta, na którym zostanie przedstawiona propozycja, dotycząca edukacji 6-ścio latków. O dobro najmłodszych razem z rodzicami walczy Stowarzyszenie Nowodworscy.PL.

NOWY DWÓR: Straż nie do pożaru….
W piątkowe popołudnie – 21 kwietnia – na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim wybuchł pożar na terenie łąk. Ogień strawił ponad hektar terenu przy wale przeciwpowodziowym. Niestety w jego gaszeniu wzięła udział nie ta jednostka, która powinna.

CZOSNÓW: Rozmawiali o bezpieczeństwie
O bezpieczeństwie w ruchu drogowym programie “Dzielnicowy bliżej nas” i Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa m.in. rozmawiali nowodworscy policjanci z mieszkańcami gm. Czosnów oraz zaproszonymi gośćmi na debacie społecznej.

POMIECHÓWEK: Wszystko przebiega zgodnie z planem
Trwają prace remontowe przy ulicy Słonecznej w Pomiechówku. Remontowany jest bowiem Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, a także Ośrodek Pomocy Społecznej.

PONADTO:
* Bogata kronika kryminalna
* Słodka krzyżówka – wygraj pyszny tort z Cukierni Duet
* Kronika przyrodnicza – w numerze żaby i jerzyk
* Rubryka sportowa

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *