Tutaj każdy chce się bawić!

2020-09-18 1:24:06

Takiego miejsca w Nowym Dworze jeszcze nie było. Bawi Domek to kreatywna sala zabaw stworzona dla maluchów i ich rodziców. Ale nie tylko…

Na początku września na mapie Nowego Dworu pojawiło się nowe miejsce dla najmłodszych – kreatywna sala zabaw Bawi Domek. Nowoczesny wystrój, nietuzinkowe zabawki rozbudzające dziecięcą kreatywność oraz kącik z pyszną kawą i ciastem to tylko część z atutów tego miejsca.

Sala jest przeznaczona dla dzieci do 7 roku życia. Jest podzielona na trzy mini strefy tematyczne – leśny zakątek, marynarską przygodę i królestwo malucha. Na dzieci czekają konstrukcje drewniane – domek z kuchnią, sklepikiem i kącikiem zero waste, zamek manipulacyjny, tęczowa kryjówka oraz statek ze zjeżdżalnią i kulkami. W sali nie brakuje klocków, gier, samochodzików czy akcesoriów dla małych dam.

Właścicielka Bawi Domku, pani Marta – prywatnie mama 2-letniej dziewczynki – dołożyła wszelkich starań, aby każdy z odwiedzających czuł się w bawialni wyjątkowo i bezpiecznie. Podłogi zostały wyłożone pianką, na którą położono miękką wykładzinę, a wszystkie krawędzie i narożniki również profesjonalnie zabezpieczono, aby i tutaj nie było zagrożenia.

Zabawki w Bawi Domku pochodzą w dużej mierze z lokalnego sklepu Liski Urwiski. Są to zabawki bardzo dobrej jakości i specjalnie wyselekcjonowane przez właścicielkę. – Dzięki temu, że współpracujemy z Liskami Urwiskami możemy mieć nowości na rynku zabawek drewnianych, których dzieci jeszcze nie znają. Dodatkowo rodzic podczas pobytu dziecka na salce, może zaobserwować, która zabawka jest dla dziecka interesująca i wykorzystać tą wskazówkę jako pomysł na prezent. – podkreśla Pani Marta. Właścicielka zdecydowanie stawia na współpracę z lokalnymi firmami, animatorami i pedagogami.

Na miejscu przygotowano również strefę relaksu dla rodziców. Można napić się kawy, herbaty, zjeść pyszne ciasto. Dla rodziców z maleńkimi dziećmi przygotowano matę, bujak, zabawki i krzesełko do karmienia.

Bawi Domek to nie tylko sala zabaw. Od października będzie to też miejsce wspierające rozwój maluchów poprzez warsztaty. Na początku pojawią się zajęcia teatralne i umuzykalniające. Poprowadzi je doświadczony pedagog i animator kultury.  – Planujemy też inne aktywności, ale o tym będziemy informować na bieżąco na naszym fanpage’u – zapewnia pani Marta.

Co ważne, Bawi Domek oferuje również organizację urodzin maluchów. – Czy warto świętować w Bawi Domku? Zdecydowanie TAK! Takich urodzin Wasze dziecko jeszcze nie miało:) Urodziny tematyczne ściśle związane z wystrojem pomieszczeń to wyróżnia ofertę bawialni na tle innych. Możemy ucztować po królewsku, tańcować w dzikim gąszczu (urodziny magiczne) lub płynąć w rejs z piratami – mówi pani Marta. – Do takich wydarzeń podchodzimy bardzo indywidualnie. Można oczywiście skorzystać z gotowej wyceny urodzinowej, ale możemy też zaproponować wariant bardziej rozbudowany z naturalnym, tematycznym tortem i mini cateringiem lub ekonomiczny, który nie nadwyręży budżetu rodzica. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać, albo po prostu odwiedzić Bawi Domek.

Absolutną nowością i ciekawostką w Bawi Domku są skrzynie pełne tajemnic. Do wyboru są dwa scenariusze – piracki i czarodziejski. Rozgrywka trwa ok. 45 minut, a grać może każdy kto potrafi czytać.

Każdy rodzic może wziąć udział w rozgrywce razem ze swoim dzieckiem lub zachęcić go do integracji z rówieśnikami. Skrzynie nie wymagają od uczestników wiedzy, przydadzą się natomiast spryt, kreatywność, umiejętność współpracy i spostrzegawczość – zapewnia właścicielka Bawi Domku. – Firma może również przywieźć skrzynie w wyznaczone przez Was miejsce i przeprowadzić emocjonującą rozgrywkę w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Dobra zabawa gwarantowana!

Z uwagi na różnorodne preferencje godzinowe klientów, Bawi Domek z wyprzedzeniem publikuje PLAN TYGODNIA na najbliższe dni. Są w nim uwzględnione godziny otwarcia, warsztaty i imprezy zamknięte. Warto zaglądać na fanpage Bawi Domku i być na bieżąco.

Szczegóły na:

www.facebok.com/bawidomek

Bawi Domek znajduje się na Osiedlu Młodych: ul. Okulickiego 3, Nowy Dwór Mazowiecki, tel. 609357035.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *