Turniej z Polonezem

2015-11-18 12:40:10

15 listopada, w ramach Święta Niepodległości, w hali sportowej w Nasielsku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców (rocznik 2005-2006). Zawody zorganizował nasielski Uczniowski Klub Sportowy Polonez

Do udziału w turnieju zgłosiło się 5 drużyn: UKS AS Glinojeck 1, UKS AS Glinojeck 2, Sokół Serock, Żbik Nasielsk i Sokół Nasielsk. Grano systemem „każdy z każdym”, a każdy mecz trwał po 12 minut.
Triumfatorem turnieju została drużyna Sokół Serock w składzie: Dłużniewski Oliwier, Oktaba Michał, Ostrowski Antoni, Szałkow Jan, Lisiecki Piotr, Sperczyński Tomasz, Rydzewski Łukasz, Stępień Mikołaj, prowadzona przez trenera Tomasza Luksa.
Drugie miejsce przypadło zespołowi UKS AS Glinojeck 1, a trzecie – ekipie UKS AS Glinojeck 2. Czwarte i piąte miejsce zajęły kolejno Żbik Nasielsk i Sokół Nasielsk.
Turniej przebiegał w miłej atmosferze zgodnie z zasadą „Fair Play. Na trybunach dopisał liczna grupa kibiców składająca się z rodziców oraz dzieci i młodzieży. Po zakończeniu turnieju wręczono dyplomy i medale. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.
Najbliższe turnieje:
– Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – 21.11.2015 r.
– Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nasielska – 06.12.2015 r.
Tekst i fot. nasielsk.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *