Facebook
Trzech zatrzymanych za narkotyki w ciągu jednego dnia

2017-10-26 9:33:02

W ciągu jednego dnia, policjanci podlegli nowodworskiej komendzie, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków.

26-letni Piotr P. wpadł w ręce kryminalnych na terenie jednego z zakładów pracy w Nowym Dworze. Mężczyzna miał ukryte narkotyki w paczce po papierosach. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 7 gramów białego proszku, który po przebadaniu okazał się amfetaminą.

Kolejny podejrzany został ujęty przez ochronę jednego z nowodworskich sklepów. Mężczyzna dokonał kradzieży drogiego alkoholu. Kiedy na miejsce przybyli policjanci nowodworskiej prewencji, 18-letni Tomasz P. nie posiadał przy sobie dokumentu tożsamości. Powiedział funkcjonariuszom, że ma go w swoim samochodzie, który zaparkowany jest w pobliżu sklepu. Mundurowi udali się na miejsce i w pojedzie ujawnili torebkę z białym proszkiem. Po przebadaniu okazało się, ze to amfetamina.

Trzeci „amator” narkotyków został zatrzymany przez dzielnicowych z Zakroczymia. Policjanci podczas obchodu zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili sprawdzić tę podejrzaną sytuację. Podczas legitymowania w odzieży 32-letniego Pawła M. znaleźli torebkę z suszem. Po przebadaniu specyfik okazał się być marihuaną.

Wszyscy podejrzani trafili do aresztu. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego postawili mężczyznom zarzut posiadania środków odurzających. Po złożeniu wyjaśnień zostali zwolnieni. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

sk

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *