Tragiczny wypadek przy lotnisku

2016-10-14 9:19:40

W ostatnią niedzielę – 9 października – na Drodze Krajowej 62 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Śmierć poniosła 58-letnia kobieta.

Na ul. Gen. Thommee w Nowym Dworze Mazowieckim, 36-letni mieszkaniec miasta, kierujący autem marki Opel Vectra, na łuku Drogi Krajowej 62 z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadziło to do zderzenia z jadącym z naprzeciwka Renault Megane, kierowanym przez 62-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego.

Jak informuje sierż. Sylwia Ochmańska z nowodworskiej komendy, w wyniku zderzenia się pojazdów śmierć poniosła 58-letnia, pasażerka Renault Megane.

Kierowca Renault Megane był trzeźwy. Kierujący Oplem Vectrą został przetransportowany helikopterem do warszawskiego szpitala. Pobrano od niego krew, w celu ustalenia stanu trzeźwości. Na chwilę obecną nie są jeszcze znane wyniki badań krwi sprawcy.

Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala przetransportował zaś kierującego Renault Megane 62-latka oraz jego 2-letnią wnuczką.

Pod nadzorem Prokuratora na miejscu wykonano czynności, które wyjaśnią  przyczyny tej tragedii.

AB

Comments

comments

1 komentarz

  1. Alina odpowiedz

    Ten śmigłowiec nie lata już w LPR od dobrych 5 lat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *