Tragiczna śmierć na torach

2017-07-18 12:07:44

W poniedziałek – 17 lipca – około godziny 21 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pociąg Kolei Mazowieckich potrącił w okolicach stacji kolejowej w Janówku 45-latka. Mężczyzna zginął na miejscu.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Jak informuje podkomisarz Emilia Kuligowska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, tuż po godzinie 21:00 Straż Ochrony Kolei powiadomiła legionowską policję o tym, że w okolicach peronów w Janówku I doszło do wypadku.

Z informacji, jakie wpłynęły do KPP w Legionowie wynika, że pociąg Kolei Mazowieckich potrącił mężczyznę. Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali rozczłonkowane ciało. Funkcjonariusze nie wykluczają, że mogło to być samobójstwo, ale biorą pod uwagę również inne okoliczności, między innymi nieszczęśliwy wypadek.

Do 5:00 nad ranem trwały czynności techników policyjnych, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora. Ruch pociągów odbywał się po jednym torze, przez co występowały duże opóźnienia.

Aktualnie policja i prokuratura badają okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało skierowane na sekcję zwłok.

Jak informuje tygodnik Mazowieckie To i Owo zastępca prokuratora rejonowego w Legionowie – Katarzyna Ryniewicz-Smela – nie są znane personalia mężczyzny.

AB/fot. poglądowe

 

Comments

comments

1 komentarz

  1. Wkurzony pasażer! odpowiedz

    Jakich kolei? To był Pociąg Intercity!! Pierdzielną kolesia przy prędkości 160km/h! Zamiast być w Olsztynie o 22.30 byłem dopiero o 3 rano bo prokuratorowi tyłka się nie chciało ruszyć!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *