Sukces na Mistrzostwach Mazowsza!

2016-05-23 2:49:22

W minioną niedzielę w Warszawie odbyły się otwarte Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej. W zawodach udział wzięły trzy pary reprezentujące NOSiR – dwie żeńskie i jedna męska.

Przeciwko sobie rywalizowały koleżanki z boiska. W jednej parze zagrały siostry Balcerowicz – Aleksandra i Dominika, zaś w drugiej Joanna Karasiewicz i Małgorzata Wawrzyńska. Jedyna para męska reprezentująca Nowy Dwór to trener pierwszego zespołu NOSiR-u Bartosz Kujawski wraz z Pawłem Kaczorowskim. W sezonie Paweł Kaczorowski reprezentuje barwy Legii Warszawa.
Do Nowego Dworu “przyjechały” medale w każdym kolorze. Żadna z naszych drużyn nie wróciła do domu bez zdobyczy medalowej. Na najwyższym stopniu podium w kategorii mężczyzn stanęli Bartosz Kujawski i Paweł Kaczorowski. Siostry Dominika i Ola Balcerowicz w turnieju żeńskim zdobyły srebro. Natomiast para Joanna Karasiewicz – Gosia Wawrzyńska stanęła na najniższym stopniu podium turnieju kobiet.
Wszystkim naszym zespołom należą się gratulacje za osiągnięty wynik. Może to być dobry prognostyk przez zbliżającym się wielkimi krokami sezonem siatkówki plażowej. Już niebawem pierwsze turnieje eliminacyjne Mistrzostw Polski.

Michał Kulesza

Podobne artykuły

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *