Facebook
Śrubokrętem zabili chorego 40-latka. Podejrzani w areszcie

2016-10-14 10:08:18

Warszawscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn ws. brutalnego morderstwa sprzed roku. W grudniu 2015 r. w Nowym Dworze Mazowieckim sprawcy śrubokrętem zabili chorego 40-latka.

Podejrzani o makabryczną zbrodnię to 24-letni Patryk K., 36-letni Przemysław G. oraz 33-letni Kamilem Ł. – informuje Komenda Stołeczna Policji.

Mężczyźni postanowili obrabować ciężko chorego znajomego. Wtargnęli do mieszkania 40-latka, dotkliwie go pobili, a następnie śrubokrętem zadali rany, które okazały się śmiertelne. Ciało samotnie mieszkającego mężczyzny znalazł w domu jego brat.

Śledztwo w sprawie wszczęła nowodworska prokuratura, a wyjaśnieniem okoliczności zabójstwa zajęli się również policjanci ze stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. Zebrane przez nich dowody i materiał operacyjny wskazywał, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć wytypowane wcześniej osoby, które znały ofiarę.

Uzyskane w toku śledztwa dowody pozwoliły na ustalenie sprawcy zbrodni, którym okazał się 24-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego, Patryk K.

Policjanci ustalili również, że mężczyzna, pojawiając się w domu swojej ofiary, nie działał sam. Jeszcze tego samego dnia w ich ręce trafił 36-letni Przemysław G. oraz 33-letni Kamil Ł.

Wszyscy trzej zatrzymani usłyszeli zarzuty morderstwa i trafili do tymczasowego aresztu. Grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *