SPORT. Czterech zawodników Świtu z COVID-19

2020-10-29 3:50:22
Koronawirus pojawił się w drużynie Świtu Nowy Dwór Maz. Czterech zawodników otrzymało dodatni wynik testu. W związku z tym, sobotni mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie został przełożony

Na stronie internetowej Świtu Nowy Dwór Maz. pojawił się komunikat, że w niedzielę 25 października br. kilku zawodników pierwszej drużyny zaobserwowało u siebie objawy COVID-19. Zarząd Klubu wystosował następującą informację:
“Zarząd Klubu niezwłoczne zarządził wewnętrzną izolację zawodników i sztabu szkoleniowego, a w środę 28 października wszyscy pracownicy klubu oraz zawodnicy zostali przebadani w kierunku zakażenia COVID-19. Po analizie wyników u czterech zawodników stwierdzono dodatni wynik testu. W związku z zaistniałą sytuacją, Zarząd Klubu podtrzymał swoją decyzje o wewnętrznej izolacji zawodników i zawieszeniu treningów pierwszego zespołu do 3 listopada (wtorek). Również w środę wieczorem cały budynek klubowy został zdezynfekowany”.
W związku  z powyższym sobotni mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie został przełożony. Wkrótce poznamy nowy termin rozegrania spotkania.
Red.
.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *