Facebook
Śmierć na drodze

2017-10-03 9:22:38

30 września na drodze nr 571 (miejscowość Dobra Wola gm. Nasielsk) w godzinach wieczornych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu trzech pojazdów śmierć poniósł jeden z kierowców.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 67-letni kierowca renault twingo jadąc w stronę Nasielska uderzył w tył poprzedzającego go ciągnika rolniczego. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z fordem transitem.

Niestety 67-latek poniósł śmierć na miejscu. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie zostali hospitalizowani.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Jednocześnie policjanci poszukują naocznych świadków. Wszyscy, którzy bezpośrednio widzieli okoliczności zdarzenia proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod nr. telefonów: 22 60 44 284 lub 22 775 22 01-04.

To już kolejne zdarzenie drogowe ze skutkiem śmiertelnym w ostatnim czasie. Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod działaniem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *