Facebook
Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński mistrzem świata w “martwym ciągu”

2022-04-21 1:48:42

Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński z Wydziału Ruchu Drogowego wziął udział W Mistrzostwach Europy Federacji XPC. Policjant zajął I miejsce w “martwym ciągu” wśród służb mundurowych w swojej kategorii wagowej. Dało mu to ostatecznie trzecią pozycję wśród wszystkich zawodników z różnych krajów Europy, biorących udział w trwającej cztery dni rywalizacji.

W dniach 6-9 kwietnia 2022 r. w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Europy Powerlifting European Championships w trójboju siłowym. W zawodach uczestniczył także policjant nowodworskiej komendy

9 kwietnia wystartował on w konkurencji tzw. “martwym ciągu”, w kategorii wagowej do 125 kg, w klasyfikacji służb mundurowych. Funkcjonariusz “wyrwał” ciężar o masie 250 kg. Dało mu to I miejsce, wśród wszystkich rywalizujących ze sobą służb mundurowych, z kilku krajów Europy.

Podsumowując zawody, nasz policjant ruchu drogowego zajął III Miejsce w ogólnej klasyfikacji, wszystkich zawodników służb mundurowych, biorących udział w tych zawodach.

Jesteśmy dumni z naszego funkcjonariusza i życzymy mu dalszych sukcesów, trzymając jednocześnie kciuki za kolejne zwycięstwa.

asp. sztab. Joanna Wielocha/mt
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *