SIENNICA. Mordercy przyszli za wcześnie

2019-10-18 3:51:47

Wracamy do sprawy niewyjaśnionego, brutalnego morderstwa rodziny N. z Siennicy (gm. Nasielsk). O tragicznym losie rodziny pisaliśmy 17 września br. przytaczając opinie mieszkańców o rodzinie oraz przybliżając prawdopodobną wersję wydarzeń

Czym niezwykle szanowana i ceniona rodzina sadowników w gminie Nasielsk, jaką była rodzina N. zasłużyła sobie na brutalną i przedwczesną śmierć z rąk oprawców? Co na temat tego niewyjaśnionego morderstwa sądzą byli Policjanci, którzy prowadzili tę sprawę? Co z tymi wydarzeniami, ma wspólnego zabójstwo właścicielki kantoru w Warszawie? I wreszcie, przytoczymy opinię jasnowidza Krzysztof Jackowskiego, który zdecydował się podzielić z nami swoimi odczuciami sprzed 23 lat.
O kontynuacji tej sprawy można przeczytać w bieżącym wydaniu Tygodnika Nowodworskiego, Mazowieckiego To i Owo oraz Tygodnika Pułtuskiego.
Zachęcamy do lektury!
EG

Comments

comments

2 komentarze

  1. Andrzej odpowiedz

    “Jasnowidz” Jackowski zdecydował się podzielić “ODCZUCIAMI” 😠 ❓ Jasnowicz nie ma “odczuć”, jasnowidz WIE. Inaczej nie byłby jasnowidzem. A co WIE ta miernota, podszywająca się pod “jasnowidza” 😠 ❓ Jako “jasnowidz” nie tylko powinien dokładnie opisać sprawców, ale i odtworzyć każde słowo, które wypowiedzieli 😠. A on ma ODCZUCIA 😠. Tyle to ma 30 mln Polaków 😠. Tyle, że nie mienią się buńczucznie “jasnowidzami” 😠.

  2. Andrzej odpowiedz

    Musicie pokazywać tego pajaca, który działa mi na nerwy 😠❓❗I pisać o jego “odczuciach” 😠 ❓ ❗ “O D C Z U C I A C H” 😠 ❓ ❗ Jasnowidz ma “odczucia” czy W I Z J E 😠❓❗Jasnowidz to osoba, u której – przy kontakcie z czymkolwiek zmarłego – dochodzi do zaniku świadomości a otwarcia podświadomości, dzięki czemu osoba wchodzi w bardzo silny trans, pod wpływem którego wchodzi w relację (wciela się) z ofiarą lub sprawcą, dzięki czemu nie tylko potrafi opisać (zrelacjonować) przebieg zdarzenia ale i dokładnie opisać ofiarę i sprawcę. GDZIE JACKOWSKIEMU DO JASNOWIDZA 😠❓❓❓❓❓❗❗❗❗❗Że ma zwidy narkotyczne 😠❓❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *