Rusza Nowodworska Liga Futbolu!

2018-03-26 12:14:44

Takiej ligi w Nowym Dworze Mazowieckim jeszcze nie było! Klub Royal Sports organizuje piłkarską ligę dla firm oraz drużyn złożonych z przyjaciół i znajomych. Rozgrywki rozpoczną się 15 kwietnia.

Piłka nożna to w naszym kraju coś więcej niż sport. Futbol łączy wszystkich Polaków – nawet tych, których na pierwszy rzut oka nie da się połączyć. Sukcesami naszej reprezentacji, golami Roberta Lewandowskiego, czy dobrymi występami polskich klubów w europejskich pucharach cieszymy się wszyscy, bez względu na wiek. Taka będzie też Nowodworska Liga Futbolu – dla wszystkich. W rozgrywkach organizowanych przez klub Royal Sports mogą wziąć udział zarówno firmy, jak i drużyny stworzone przez przyjaciół. Dla pracodawców to ciekawa forma integracji swoich pracowników, zaś miłośnicy futbolu będą mogli poczuć atmosferę profesjonalnych piłkarskich zmagań.

-Nowa hala sportowa to idealne miejsce na rozpoczęcie rozgrywek w formule dotąd w naszym mieście nieznanej. Nowodworska Liga Futbolu ma być czymś więcej niż tylko kilkunastoma minutami spędzonymi na boisku. Chcielibyśmy, aby każda drużyna poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo – mówi organizator ligi, Jacek Ciszewski.

Premierowa runda rozgrywek rozpocznie się już za miesiąc – 15 kwietnia w nowej hali sportowej na Osiedlu Młodych, przy ulicy Młodzieżowej 1. Uczestnicy będą mieli zagwarantowane m.in. rozegranie co najmniej 15 meczów w ciągu trwania całej rundy, nagrody indywidualne i drużynowe (nagroda dla zwycięskiej drużyny – 1000 zł + puchary, medale, nagrody rzeczowe od partnerów), pomoc medyczną, napoje izotoniczne oraz wodę. Mecze będą odbywały się w każdą niedzielę i będą trwały 2×12 minut. Wszystkie statystyki zarówno indywidualne, jak i drużynowe z każdej kolejki spotkań zostaną umieszczone na dedykowanej stronie internetowej. Ponadto, organizatorzy zapewniają profesjonalną oprawę multimedialną z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Z racji, iż zdjęcia nie oddają ekspresji i dynamiki meczów, każdy będzie mógł obejrzeć również skróty z poszczególnych spotkań na stronie internetowej. Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich meczów czuwać będą licencjonowani sędziowie.

-Marzyliśmy o takiej lidze od dawna. Z profesjonalną oprawa multimedialną, relacjami z meczów, akcjami promocyjnymi. Udało nam się nawiązać współpracę z kilkunastoma lokalnymi firmami, które zdecydowały się wesprzeć nasze rozgrywki. Najlepsi otrzymają ciekawe nagrody. Niektóre z nich będą naprawdę zaskakujące! – zapewnia organizator ligi, Maciej Zaręba.

Chętnych do wzięcia udziału w lidze zapraszamy do kontaktu: 600-313-818, kontakt@royalsports.pl

Zapisać swoją drużynę można do 8 kwietnia, więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.nowodworskaliga.pl

M.Z./A.S.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *