Rozbił BMW na wiadukcie, dostał 3,5 tys. zł kary

2022-11-14 12:05:29

W nocy z czwartku na piątek, rozpędzone bmw wjechało w barierki energochłonne na wiadukcie przy ul. Paderewskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Za kierownicą siedział 21- latek, a na fotelu pasażera jego 18- letni brat.

10 listopada 2022 r. o godz. 22:40, na wiadukcie nad torowiskiem przy ul. Paderewskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący bmw 21- latek z gminy Czosnów, na skutek niedostosowania prędkości do warunków ruchu, uderzył przodem auta w barierki energochłonne. Wspólnie z nim podróżował też 18- latek. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd znalazł się na przeciwległym pasie ruchu, uderzając tyłem o barierki po lewej stronie drogi. W wyniku tego zdarzenia zniszczeniu uległ zarówno przód jak i tył pojazdu. Na długości około 5 mb. zostały również uszkodzone barierki energochłonne na wiadukcie. Na szczęście 21- latkowi i jego 18- letniemu bratu nic się nie stało.
Policjanci nowodworskiego ruchu drogowego, którzy obsługiwali to zdarzenie ujawnili, że bmw nie było dopuszczone do ruchu i w ogóle nie powinno wyjeżdżać na drogę.
Za spowodowanie kolizji drogowej, mundurowi nałożyli na kierowcę mandat karny w wysokości 2000 zł oraz 10 punktów karnych. Dodatkowo za poruszanie się pojazdem, który nie był dopuszczony do ruchu kolejne 3 punkty karne i 1500 zł mandatu.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *