Remont i nowa karetka

2017-09-21 9:37:59

W budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nasielsku zakończyły się właśnie prace remontowo-budowlane. Ośrodek może pochwalić się także zakupem nowej karetki.

W związku z tym, spotkanie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej na zaproszenie dyrektor Marii Michalczyk odbyło się ostatnio (14.08) właśnie w SPZOZ.

Dyrektor opowiedziała zebranym o wszystkich ukończonych inwestycjach, a także o planach do zrealizowania w przyszłości. Ośrodek Zdrowia przy ulicy Sportowej może pochwalić się wreszcie nowym ogrodzeniem, parkingiem z elektryczną bramą wjazdową oraz szlabanem. Z nadejściem wiosny są plany m.in. na zakup zieleni na plac przy ośrodku.

SPZOZ może pochwalić się także zakupem nowej karetki, która ma nieść pomoc mieszkańcom naszej gminy oraz remontem w środku budynku m.in. nową, przejrzystą recepcją. Następnie Ksiądz proboszcz Tadeusz Pepłoński poświęcił nową karetkę i znajdujący się w niej sprzęt oraz budynek SPZOZ.

Następnie komisja przystąpiła do oględzin budynku. Dyrektor oprowadziła zebranych po wszystkich pomieszczeniach oraz opowiadała o zmianach i nowo zakupionym sprzęcie. Odbył się także pokaz multimediany, który poprowadził pracownik SPZOZ.

red./nasielsk.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *