Puzzle nie tylko dla dzieci

2018-03-02 4:48:09

Wszyscy rodzice wiedzą, że pomimo rynkowego bogactwa oferty dla dzieci, trudno jest znaleźć ciekawe, dobrze wymyślone i wyprodukowane z najlepszych materiałów zabawki edukacyjne dla najmłodszych. Rozpoczęliśmy więc własne poszukiwania i trafiliśmy na stronę, na której zwróciła naszą uwagę szeroką gamą puzzli drewnianych i piankowych, dedykowaną dla dzieci, które poznają alfabet, cyfry oraz świat zwierząt i roślin.

Spiesz się, promocja!

Na przykład drewniane puzzle -statek- bajkowa układanka oraz nauka literek i słówek w języku angielskim to doskonała propozycja dla maluchów, które najlepiej uczą się przez zabawę.

Może posłużyć jako pomoc edukacyjna przy nauce czytania i języka angielskiego.

W dodatku ten kreatywny,pełen możliwości edukacyjnych zestaw, dostępny jest w bajkowej cenie niespełna 5 złotych, a 9-cio lub 16-elementowe puzzle z wizerunkami zwierząt można kupić już za 2,5 zł! Z kolei za 25 zł można tu kupić 1000-elementowe puzzle z 75 wzorami przestrzennymi do wyboru. Tak obłędne ceny zawdzięczamy ofercie promocyjnej w sprawdzonym sklepie sprzedaży bezpośredniej, specjalizującym się w handlu najwyższej jakości zabawka edukacyjnymi, któremu zaufały tysiące użytkowników.

Cieszy, bawi, uczy

Puzzle drewniane – z drewna i papieru – lub piankowe to kreatywna zabawka i pomoc edukacyjna w jednym. Na pewno docenią ją wszyscy, którym zależy na sprezentowaniu najmłodszemu członkowi rodziny czegoś co cieszy, a na pewno nie poleci w kąt po kilku użyciach, bo kolejne kroczki małego człowieka do sukcesu, zwyczajnie wciągają w grę! Klocki są wykonane z najwyższej jakości produktów – w 100 proc. bezpieczne i Twoje dziecko może bawić się nimi samodzielnie. Nie zdziw się, jak zacznie też dekorować nimi salon – i taki może być efekt rozbudzonej dziecięcej kreatywności. Wszystkich rodziców ucieszy, że zabawka także rozwija zdolności manualne i uczy rozpoznawania kolorów, liter lub cyfr.

Magnes nie tylko na lodówkę

Ciekawą propozycją dla najmłodszych odbiorców na pewno okażą się także puzzle magnetyczne. Elementy układanki w całości posiadają powłokę magnetyczną, dzięki czemu można układać puzzle na dołączonej do kompletu tablicy oraz na każdej powierzchni metalowej. Nie ma to jak wyczarowany świat pierwszych poprawnych równań matematycznych na lodówce, a i żółw skompletowany pieczołowicie przez malucha będzie pięknie się na niej prezentował..

Pomoc bez chemii

Nie musimy martwić się, że trudność na początku zniechęci dziecko do zabawy i nauki – każda układanka ma obrazek pomocniczy. Dzięki układaniu puzzli maluch wyćwiczy koncentrację i pamięć, wspaniale rozwinie zdolności manualne i wyobraźnię.

Poprzez zabawę dziecko uczy się: dopasowywania odpowiednich elementów, kształtów – po jakimś czasie potrafi je nazywać. Każda z tych zabawek poprawia – sprawność manualną, wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową – z tego powodu może służyć również jako pomoc pedagogiczna dla dzieci z trudnościami w koncentracji.

Wszystkie oferowane układanki, czy drewniana przybijanka (kultowa zabawka z naszej młodości) są nietoksyczne i stanowią zdrowy, ekologiczny odpowiednik plastikowej oferty, w której znaleźć można sporą dawkę chemii, niekoniecznie bezpiecznej dla dziecka.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *