POWIAT. Sztaby poszły na rekord

2023-02-14 11:32:56

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. W sztabach z powiatu nowodworskiego padły rekordy w wysokości uzbieranych środków. Mieszkańcy powiatu okazali się hojni

W Sztabie w Nowym Dworze Mazowieckim po podsumowaniu i przeliczeniu pieniędzy z puszek oraz z licytacji na rzecz WOŚP przekazano kwotę 126 586, 32 zł. – Do tego należy jeszcze doliczyć obcą walutę, która trafiała się w niektórych puszkach – powiedziała nam Paulina Łucarz, szefowa sztabu.

Rekord padł też w Pomiechówku. – Po podsumowaniu wszystkich pieniędzy ze zbiórek, licytacji na Allegro oraz e-skarbonki nasz sztab zanotował rekordową jak do tej pory kwotę 91 538, 83  – powiedziała Wioletta Peda ze sztabu.

Czosnowsko-Leonciński sztab przekazał, że na konto WOŚP trafi 124 107, 37 zł.

Nasielszczanie też mogą pochwalić się imponującym wynikiem. Jak podaje sztab z Nasielska, w tegorocznym finale WOŚP udało się uzbierać kwotę 75 790, 00 zł.

Najmniejszy, ale jakże prężny sztab w Zakroczymiu zebrał kwotę ponad 20 tys. zł.
– Dokładnie udało się zebrać 20 020, 91 zł, duża część tych pieniędzy została uzyskana ze sprzedaży pakietów na nasz bieg – powiedziała Aleksandra Szczurowska, szefowa zakroczymskiego sztabu WOŚP.

Wszystkim gratulujemy niesamowitych wyników i ogromne podziękowania należą się wolontariuszom i darczyńcom.

GM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *