POWIAT. NOWY Dwór, a kotły stare

2020-12-11 1:56:56

Na dwóch tablicach reklamowych w Nowym Dworze Mazowieckim zawisły billboardy z informacją o możliwościach uzyskania dofinansowania do wymiany pieców pozaklasowych

Kampania potrwa przez najbliższe trzy miesiące, a jej organizatorzy czyli Nowodworski Alarm Smogowy zapewniają, że to nie wszystkie działania informacyjne, które zaplanowano podczas trwania kampanii.

– Wraz z akcją billboardową chcielibyśmy dotrzeć do mieszkańców z przekazem “Skorzystaj z dofinansowania. Weź i wyrzuć stary piec. Od 1.01.2023 r. piec pozaklasowy będzie nielegalny, a spóźnialskim będą groziły wysokie kary. Przekaż tacie, babci, wujkowi czy sąsiadowi”. W kolejnych tygodniach chciałbym publikować różne ważne statystyki smogowe. W styczniu planuję sprowadzenie do Nowego Dworu na dwa tygodnie wysokobudżetowego czujnika powietrza, który ma wzmocnić kampanię – przekazał nam Kamil Sukiennik z NOS.

Jedna tablica z informacją znajduję się w okolicy Przychodni Zdrowia przy ul. Paderewskiego, druga w Modlinie przy ul. Żołnierzy Września, na wysokości cmentarza.

Przypominany, że cały czas trwa akcja inwentaryzacji źródeł ciepła. Jeśli jeszcze nie odwiedził was ankieter możecie samodzielnie udzielić informacji odpowiadając na szereg pytań w przygotowanej przez miasto i NOS ankiecie.

Link do ankiety http://www.interankiety.pl/i/gLEYe5L

MM, fot. Nowodworski Alarm Smogowy

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *