POWIAT NOWODWORSKI: Kapsuła Niepodległości – zakopana!

2018-12-31 6:34:24

W samo południe, ostatniego dnia 2018 r. w blasku, niczym wiosennych, promieni słonecznych wspólnie z władzami Nowego Dworu Mazowieckiego oraz mieszkańcami z całego naszego powiatu, redakcja Tygodnika Nowodworskiego zakopała Kapsułę Niepodległości.

Każdy z licznie przybyłych mieszkańców naszego powiatu mógł podpisać się pod listem do przyszłych pokoleń, który następnie został włożony do Kapsuły, wraz ze specjalnym

wydaniem Tygodnika Nowodworskiego, Faktów Nowodworskich, naszywką od Straży Miejskiej, pendrive’m ze zdjęciami od Starostwa Powiatu Nowodworskiego oraz kartą pamięci ze zdjęciami, które były robione w trakcie trwania uroczystości, a na której znalazły się również wszystkie cyfrowe wydania Tygodnika z ostatnich 11 lat. Dzieciom, które zostały wyróżnione w konkursie plastycznym „Moja miejscowość za 50 lat” zostały wręczone nagrody. Na koniec Burmistrz Jacek Kowalski oraz przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Bisialski szczelnie dokręcili pokrywę Kapsuły, po czym wspólnie włożyliśmy ją, do wcześniej specjalnie przygotowanego miejsca, oznaczonego metalową tablicą.

Więcej informacji w kolejnym wydaniu Tygodnika, 9 stycznia 2019 r.

Ewa Gruszka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *