Facebook

POWIAT. Nasi lekarze w plebiscycie HIPOKRATES MAZOWSZA 2019

2019-06-27 11:32:10

Portal polskatimes.pl prowadzi plebiscyt HIPOKRATES MAZOWSZA 2019, w którym wybierani są pracownicy roku mazowieckiej służby zdrowia. Wśród kandydatów do tytułu Ginekolog Roku znaleźli się lekarze z Nowodworskiego Centrum Medycznego

HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 to plebiscyt organizowany przez redakcje “Polski Metropolii Warszawskiej” i serwisu Naszemiasto.pl. Honorowy patronat nad akcją objęli: Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Warszawie oraz Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Warszawie.

Kandydatów do plebiscytu zgłaszali sami pacjenci. Głosowanie odbywa się w kategoriach powiatowych (Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku, Położna Roku, Przychodnia lub Gabinet Lekarski Roku) oraz w kategoriach wojewódzkich (Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Ortopeda Roku, Okulista Roku, Kardiolog Roku, Farmaceuta/Technik Farmaceutyczny Roku, Fizjoterapeuta Roku, Ratownik Medyczny Roku, Szpital Roku, Laboratorium Medyczne Roku, Salon Optyczny Roku i Gabinet Stomatologiczny Roku).

W kategorii wojewódzkiej Ginekolog Roku znaleźli się nasi lokalni lekarze z Nowodworskiego Centrum Medycznego. Aleksandra Mikołajewska, Marek Maździarz i Grzegorz Pietruszka są już w pierwszej 20. nominowanych.

Na dzień dzisiejszy najwyżej w klasyfikacji plasuje się dr Aleksandra Mikołajewska, która otrzymała 195 głosów (na dzień 27.06, godz. 11:00) i jest obecnie na miejscu 4. Nieco dalej, na 8. lokacie znalazł się dr Marek Maździarz z ilością 51 głosów. Z kolei dr Grzegorz Pietruszka jest na 17. miejscu z 15 głosami.

Sytuacja może się jeszcze zmienić, ponieważ głosowanie ruszyło 24 czerwca i potrwa jeszcze do 31 lipca. Zasady głosowania i pełną listę kandydatów można znaleźć na stronie http://polskatimes.pl w zakładce Hipokrates Mazowsza 2019.

Aby zagłosować na naszych lekarzy można również wysłać sms pod numer 72355 w treści wpisując:

  • WAGN.64 – jeśli głosujemy na Aleksandrę Mikołajewską
  • WAGN.63 – jeśli głosujemy na Marka Maździarza
  • WAGN.65 – jeśli głosujemy na Grzegorza Pietruszkę

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…