Potrzebne nagranie lektorskie? Zamówienie złożysz on-line!

2019-12-02 7:06:17
Nagrania lektorskie posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są między innymi w reklamach, audiobookach, przewodnikach głosowych, do nagrań w centralkach telefonicznych czy też do gier komputerowych. Teraz złożenie zamówienia na nagrania możliwe jest również przez internet.

 

Lektorzy zajmują się przygotowaniem różnego rodzaju projektów na zamówienie swoich klientów. Kiedyś, aby zrealizować nagranie lektorskie, zleceniodawca musiał udać się do studia nagraniowego. Teraz wszystko można załatwić przez internet – szybko, wygodnie i dodatkowo w przystępnej cenie. Jak zatem złożyć swoje zamówienie na nagranie lektorskie on-line? Sprawdź teraz, jeśli także chcesz zamówić nagranie!

Zacznij od sprawdzenia bazy głosów lektorskich

Pierwszym krokiem powinno być wybranie odpowiedniego lektora. W tym bardzo pomocna będzie baza głosów lektorskich, która zawiera próbki nagrań różnych głosów lektorów damskich i męskich. Możemy także segregować lektorów na podstawie swoich potrzeb, na przykład pod względem płci czy ceny, aby znaleźć takiego, który sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.

Złóż zamówienie na nagranie lektorskie przez internet

Gdy chcemy zamówić nagranie lektorskie, możemy następnie złożyć zamówienie przez internet. Taką opcję umożliwia praktycznie każdy bank głosów Warszawa – http://www.powitania.pl/bank-glosow/ oraz w innych lokalizacjach. Wtedy możemy załatwić wszystko bez wychodzenia z biura czy z domu – to duża oszczędność czasu! Wybieramy lektora, a następnie wypełniamy formularz zamówienia. W tym celu podajemy treść nagrania oraz swoje wskazówki dotyczące jego przygotowania. Następnie studio nagraniowe kontaktuje się z lektorem i przygotowuje nagranie. Po odpowiedniej obróbce dźwiękowej nagranie przekazywane jest do klienta, który może wykorzystać je zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Zatem wtedy, gdy potrzebne są nagrania lektorskie, możemy także skorzystać z opcji zamówienia ich przez internet. To korzystna propozycja, biorąc pod uwagę szeroką gamę głosów w bazach lektorskich oraz wygodę składania zamówień on-line!

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *