POMIECHÓWEK. Wodowały autem w Narwi

2019-07-18 5:27:14

W sobotni poranek, 13 lipca do służb dotarła informacja o wypadku, który wydarzył się nad Narwią. W miejscu popularnym wśród wędkarzy na wysokości miejscowości Pomiechowo auto osobowe z dwiema kobietami w środku znalazło się pod wodą

Jako pierwsi na miejsce dotarli łodzią ratunkową ochotnicy z WOPR Nowy Dwór Mazowiecki. W tym czasie świadkom zdarzenia udało się wydobyć kobiety na brzeg. Jedna z nich była nieprzytomna i wymagała reanimacji, którą rozpoczęli świadkowie, a następnie wspomogli ratownicy. Udało się przywrócić czynności życiowe 35-latce.

Przybyła na miejsce Policja zbadała trzeźwość drugiej kobiety i okazało się, że 40-latka miała we krwi ponad dwa promile alkoholu. Obie panie zostały zabrane przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

– Badane są okoliczności wypadku. Świadkowie zeznają, że kobiety jeździły samochodem po łące, w pewnym momencie straciły panowanie nad pojazdem co spowodowało, że auto przekoziołkowało z niewielkiej skarpy wprost w nurt rzeki –  dowiedzieliśmy się od podkomisarza Szymona Koźniewskiego z KWP w Nowym Dworze Maz. – W chwili obecnej prowadzone są czynności wyjaśniające, zmierzające do ustalenia kto prowadził samochód. 35-latka została poddana badaniom krwi, gdyż jest podejrzenie, że również spożywała alkohol. Obie panie, mieszkanki Warszawy, zostały hospitalizowane. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dowiedzieliśmy się również, że mężczyźni, którzy wybrali się na ryby wraz z warszawiankami byli trzeźwi i prawidłowo zareagowali na całe zdarzenie ratując życie swoim rozrywkowym towarzyszkom. Na miejsce wypadku zadysponowano liczne siły i środki zarówno z naszego powiatu jak i z Warszawy.

MM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *